Windows 2000'den yükselttikten sonra Guest hesabı kullanılarak parola olmadan oturum açılabiliyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 303606 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Yetersiz deneyimi (OOBE) çalıştırdığınızda, bilgisayarınızı Windows 2000'den Windows XP'ye yükselttikten ve yerel olarak oturum açmak için Konuk hesabı etkin Guest</a0> seçeneği kullanılabilir. Parola kullanmadan konuk olarak oturum açabilmesi var.

Neden

Paylaşım ve güvenlik modeline yükseltme sırasında değiştirmek için bu davranış oluşabilir. Guest hesabının (etkin veya devre dışı) durumu etkilenmez ve Konuk hesabı eklenen kendisi "Etkileşimli oturum açma" veya "Etkileşimli oturum açma kısıtla" kaldırıldı.

Daha fazla bilgi

OOBE Sihirbazı, genellikle, Kur'dan sonra çalıştırır ve aşağıdaki işlevleri gerçekleştirir şöyledir:
  • Ürün Etkinleştirmesi
  • Kayıt
  • Fare öğreticisi
  • Kullanıcı oluşturma

Özellikler

Makale numarası: 303606 - Last Review: 18 Ekim 2001 Perşembe - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbpolicy kbprb kbsetup KB303606 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:303606

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com