XADM: Odeslat jako udělit Local Administrators práv

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 303709 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud uživatelé jsou členy místní skupiny Administrators v počítači Exchange Server umístěné na poštovním schránkám, mohou tito uživatelé odesílat poštu představující kdokoli v organizaci.

Příčina

Když uživatel odešle zprávu představující jiného uživatele nebo skupinu, úložiště informací provádí kontrolu přístupu na základě aktuálního tokenu přístupu odesílatele a popisovače zabezpečení objektu v aktivním adresáři, který se pokouší o představovat odesílatele. Microsoft Windows 2000 vždy považuje předdefinované skupiny místních správců mít nejvyšší oprávnění k dispozici v místním počítači nebo libovolného počítače v doméně (resp.); proto systém Windows 2000 uděluje všechna požadovaná práva včetně vpravo odeslat jako.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro server Microsoft Exchange 2000 Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
301378XGEN: Jak získat nejnovější program Exchange 2000 Server Service Pack
Anglická verze této opravy má následující nebo vyšší atributy souborů:

Součásti: Úložiště informací

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze
Store.exe6.0.4720.22
Jcb.dll6.0.4720.22
Exoledb.dll6.0.4720.22
Excdo.dll6.0.4720.22
Mdbsz.dll6.0.4720.22

Poznámka: Vzhledem k závislostem souborů vyžaduje tato aktualizace Microsoft Exchange Server 2000 Service Pack 1.

Po použití této opravy úložiště informací vytvoří token s omezeným přístupem uživatele odebrání buď vestavěné skupiny před úložiště informací kontroluje potřebná oprávnění.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Microsoft Exchange 2000 Server. Tento problém byl poprvé opraven v Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 303709 - Poslední aktualizace: 2. února 2014 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000presp2fix kbexchange2000sp2fix kbfix KB303709 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:303709

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com