XADM:, Hakları için Local Administrators verilen Farklı Gönder

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 303709 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Kullanıcılar, kendi posta kutuları bulunan Exchange sunucu bilgisayardaki yerel Administrators grubunun bir üyesidir, bu kullanıcılar kuruluş içindeki herhangi bir kişi temsil eden bir posta gönderebilir.

Neden

Bilgi deposu, kullanıcının başka bir kullanıcı veya grup gösteren bir ileti gönderdiğinde, gönderenin geçerli erişim belirteci ve Active Directory'ye gönderen göstermek için çalışıyor nesnenin güvenlik tanımlayıcısı temel alınarak bir erişim denetimi gerçekleştirir. Microsoft Windows 2000, her zaman kullanılabilir en yüksek ayrıcalıkları herhangi bir bilgisayar yerel bilgisayar veya etki alanında (sırasıyla) için yerel Yöneticiler grubunun yerleşik dikkate alır; bu nedenle, Windows 2000, Farklı Gönder sağ dahil olmak üzere, istenen tüm hakları verir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Exchange Server 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301378XGEN: en son Exchange 2000 Server hizmet paketi nasıl elde edilir
Bu düzeltmenin İngilizce sürümünde aşağıdaki dosya öznitelikleri veya üstü bulunur:

Bileşen: Bilgi deposu

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıSürüm
Store.exe6.0.4720.22
Jcb.dll6.0.4720.22
Exoledb.dll6.0.4720.22
Excdo.dll6.0.4720.22
Mdbsz.dll6.0.4720.22

Not: Dosya bağımlılıkları nedeniyle, bu güncelleştirmenin Microsoft Exchange Server 2000 Service Pack 1 gerektirir.

Bu düzeltme uygulandıktan sonra bu yerleşik gruplara biri kaldırma için gerekli olan izinlere bilgi deposunu denetler, önce bir kısıtlı kullanıcı belirteci, bilgi deposu oluşturur.

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange 2000 Server'da bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 2'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 303709 - Last Review: 3 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000presp2fix kbexchange2000sp2fix kbfix KB303709 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:303709

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com