Brak sekcji [SysprepMassStorage] powoduje komunikat o błędzie "Stop 0x0000007B (INACCESSABLE_BOOT_DEVICE). kod błędu" obrazów systemu Windows XP Sysprep

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 303786 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Po uruchomieniu Instalatora systemu Windows XP, po skopiować obraz do nowego komputera docelowego, może pojawić się następujący komunikat o błędzie:
STOP 0X0000007B
INACCESSABLE_BOOT_DEVICE

Przyczyna

Ten problem może wystąpić, jeśli brakuje sekcji [SysprepMassStorage] pliku Sysprep.inf (plik odpowiedzi Sysprep) został użyty na komputerze wzorcowym (przed obraz został utworzony).

Rozwiązanie

Korzystając z sekcji [Sysprep] "BuildMassStorageSection = yes" parametru w pliku Sysprep.inf należy upewnić się w połączeniu z sekcji [SysprepMassStorage] Sekcja [Sysprep].

Przykład:
[Sysprep]
BuildMassStorageSection=yes

[SysprepMassStorage]
				
W sekcji [Sysprep] automatycznie generuje wpisy w sekcji [SysprepMassStorage] bez tej sekcji nie można załadować wymaganego masowych urządzeń magazynujących i generowany jest komunikat o błędzie STOP 0x7B.

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji zobacz Support\Deploy.cab\Deploy.chm i Ref.chm plików w systemie Windows XP Professional CD-ROM.
Aby uzyskać więcej informacji na temat obsługiwanych parametrów w pliku Sysprep.inf dla systemu Windows XP, zobacz następujący artykuł:
302577 Jak używać programu Sysprep.exe do zautomatyzowania Windows XP Deployment

Właściwości

Numer ID artykułu: 303786 - Ostatnia weryfikacja: 27 lutego 2012 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Słowa kluczowe: 
kbenv kberrmsg kbprb kbsetup kbmt KB303786 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:303786

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com