XGEN: Tato jednotka MCU není podle zásady domény zaručit určitá úroveň šifrování

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 303790 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Multipoint Control Unit (Jednotka MCU) nesmí následovat zaručit úroveň šifrování specifické zásady domény. Například i v případě, že je zapnuto nastavení zásad domény zakázat následující uživatel pravděpodobně moci připojit jako pozvané zabezpečené konference:
  • Pomocí prohlížeče 40 bitů, úroveň šifrování. - a -

  • Přes zabezpečený kanál, který vyžaduje klientský certifikát uživatele.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Microsoft Exchange 2000 Conferencing Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
301378XGEN: Jak získat nejnovější program Exchange 2000 Server Service Pack
Anglická verze této opravy má následující nebo vyšší atributy souborů:

Součást: Jednotka MCU

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze
Xt120mcu.exe6.0.4720.16

Poznámka: Vzhledem k závislostem souborů tato aktualizace vyžaduje Microsoft Exchange 2000 Conferencing Server Service Pack 1.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Microsoft Exchange 2000 Conferencing Server. Tento problém byl poprvé opraven v Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 2.

Další informace

Použít úroveň 128bitové šifrování, zkontrolujte, zda jednotka MCU a klienty Microsoft Windows 2000 high encryption pack nainstalována.

Hodnotu registru DWORD SOFTWARE\\Microsoft\\Exchange Conferencing\\Parameters\\MCUMinCipherStrength pro vynucení úroveň šifrování lze určit minimální úroveň šifrování. Prosazení na příchozí připojení Jednotka MCU protokol SSL (Secure Sockets Layer) (SSL).

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Hodnota klíče(Nevyzvedávat poštu z tohoto poštovního uzlu)
0Používá výchozí systémové nastavení
Hodnota -1Používá null cipher
40Používá 40bitový cipher
56Používá 56bitové šifrování
128Používá 128bitové šifrování

Pokud použijete v této tabulce hodnotu DWORD než jeden zdokumentované hodnoty DWORD, úroveň šifrování nuceni další nižší hodnotu. Například pokud používáte jako hodnotu "55", hodnota vynutí úroveň 40bitové šifrování, ale pokud používáte jako hodnotu "57", hodnota vynutí úroveň 56bitové šifrování. Hodnota je vyšší než encryption pack, která je k dispozici v systému používá výchozí systémové nastavení.

Vlastnosti

ID článku: 303790 - Poslední aktualizace: 11. února 2014 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Conferencing Server
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000presp2fix kbexchange2000sp2fix kbfix KB303790 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:303790

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com