XGEN: The MCU özel bir şifreleme düzeyi sağlamak için etki alanı ilkesi izleme Not

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 303790 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Çok noktaya denetim birimi (MCU) bir özel bir şifreleme düzeyini sağlamak için etki alanı ilkesi izleyin. Aşağıdaki yasakla etki alanı ilke ayarları açık olsa bile, örneğin, bir kullanıcı bir invitee olarak güvenli bir konferansa katılmak doğrulayabilirsiniz:
  • 40 Bit şifreleme düzeyi tarayıcı kullanma. -ve-

  • Güvenli bir kanal üzerinden bir istemcinin kullanıcı sertifikası gerektiren.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, en son Microsoft Exchange 2000 Conferencing Server hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301378XGEN: en son Exchange 2000 Server hizmet paketi nasıl elde edilir
Bu düzeltmenin İngilizce sürümünde aşağıdaki dosya öznitelikleri veya üstü bulunur:

Bileşen: MCU

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıSürüm
Xt120mcu.exe6.0.4720.16

Not: Dosya bağımlılıkları nedeniyle, bu güncelleştirmenin Microsoft Exchange 2000 Conferencing Server Service Pack 1 gerektirir.

Durum

Microsoft bu sorunun Microsoft Exchange 2000 Conferencing Server'da bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 2'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

128 Bit şifreleme düzeyini kullanmak için <a0></a0>, the MCU ve istemciler Microsoft Windows 2000 yüksek şifreleme paketi yüklü olduğundan emin olun.

Şifreleme düzeyi zorlama SOFTWARE\\Microsoft\\Exchange Conferencing\\Parameters\\MCUMinCipherStrength DWORD kayıt defteri değeri, en az bir şifreleme gücü belirlemek için kullanabilirsiniz. Bu, gelen Güvenli Yuva Katmanı (SSL) bağlantılarda MCU uygulanır.

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Anahtar DeğeriAçıklama
0Sistem varsayılanı kullanır.
-1Boş bir şifreleme kullanır.
40Bir 40-bit şifreleme kullanır.
56Bir 56 bitlik şifreleme kullanır.
128Bir 128-bit şifreleme kullanır.

Bu tabloda belgelenen DWORD değerleri, farklı bir DWORD değeri'ni kullanırsanız, şifreleme düzeyi için daha düşük bir sonraki değeri zorlanır. Örneğin, "55" bir değer kullanırsanız, bu değeri 40 bit şifreleme düzeyi zorlar, ancak "57" bir değer kullanırsanız, değer, 56 bit şifreleme düzeyi zorlar. Sistemde kullanılabilen şifreleme paketi daha yüksek BIR değer, sistem varsayılan kullanır.

Özellikler

Makale numarası: 303790 - Last Review: 8 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Conferencing Server
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000presp2fix kbexchange2000sp2fix kbfix KB303790 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:303790

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com