XFOR: Exchange 2000 SP2 Takvim Connector kurulumu Schema yalnızca bir seçenek olabilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 303842 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Active Directory şeması, Exchange 2000 Service Pack 1 (SP1) veya Service Pack 2 (SP2) yükleme değiştirmez. Takvim bağlayıcı (Exchange 2000 ve Novell GroupWise ve Lotus Notes arasındaki serbest ve meşgul bilgileri değiştirir) herhangi bir Exchange 2000 hizmet paketi yüklü değil. Ancak Takvim Bağlayıcısı yüklemeniz gerekirse, Takvim Connector Kur.exe programını Active Directory şemada değişiklik; bu nedenle, Schema Admins izinleri yan? s?ra Exchange Administrator'ı ve yerel yönetici izinlerine Takvim bağlayıcı yüklemeniz gerekir.

Microsoft Exchange 2000 Server için en son hizmet paketi hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301378XGEN: en son Exchange 2000 Server hizmet paketi nasıl elde edilir

Daha fazla bilgi

Takvim bağlayıcısının Exchange 2000 SP1 sürümünü yüklemek için <a0></a0>, Exchange 2000 yönetici de Schema Admins grubunun bir üyesi olmanız gerekir. Bu bazı kuruluşlarda kabul edilebilir değil. Yönetici, Schema Admins grubunun bir üyesi olmasını istemiyorsanız, yüklemeyi gerçekleştirmek veya el ile şemayı genişletecek bir Schema Admins grubunun üyesi olabilir. El ile şemayı genişletecek biçimde hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
302401XGEN: Takvim Bağlayıcısı için el ile olarak şemayı genişletecek biçimde nasıl
Takvim bağlayıcısının Exchange 2000 SP2 sürümünü, iki ayrı bir yükleme seçeneği vardır:
  • Tüm gerekli şema güncelleştirmeleri de dahil olmak üzere tam yükleme.
  • Şema güncelleştirmeleri gerekli.
Bu iki seçenekten Exchange 2000 kuruluşlar, Takvim Bağlayıcısı yükleme sırasında daha fazla esneklik verir. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
278009XFOR: Exchange 2000 Service Pack 1 için Takvim Bağlayıcısı
289796XFOR: nasıl Exchange 2000 Takvim Bağlayıcısı'nı yapılandırma

Özellikler

Makale numarası: 303842 - Last Review: 13 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbexchange2000sp2fea kbexchange2000sp2fix kbinfo KB303842 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:303842

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com