Ako vytvoriť vlastného spúšťacieho WinPE CD-ROM v systéme Windows XP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 303891 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Tento podrobný článok popisuje vytvoriť normy ISO (International Organization) obraz pre vytvorenie vlastného spúšťacieho disku CD-ROM Windows Preinstall Environment (WinPE) vyberte firemné a zákazníkov OEM.DALSIE INFORMACIE

Vytvorenie vlastného spúšťacieho WinPE CD-ROM

To môže trvať niekoľko minút budovať vlastnú verziu WinPE. Tento proces vytvára štruktúru priečinkov WinPE súborov a voliteľne vytvorí súbor s obrázkom, ktorý môžete napáliť na disk CD-ROM:
 1. Vytvoriť a názov priečinka na pevnom disku s názvom Build_location.
 2. Vložte OEM Preinstallation Kit (OPK) CD-ROM do CD-ROM, ktorý sa nazýva Cd_drive.
 3. Kópia, Cd_drive\Winpe\*.* na Build_location.
 4. Skopírujte súbory Factory.exe a Netcfg.exe z Cd_drive\Tools\Platform priečinok do Build_location priečinok. Ak ste budovania s 32-bitovou verziou WinPE, hodnota Platforma je x 86. Ak ste budovania 64-bitovú verziu WinPE, hodnota Platforma je IA-64.
 5. Odstrániť OPK CD-ROM z jednotky CD-ROM.
 6. Použiť niektorú z nasledovných metód:
  • Ak ste budovania s 32-bitovou verziou WinPE, vložte CD-ROM systému Windows XP Professional v mechanike CD-ROM.
  • Ak ste budovania 64-bitovú verziu WinPE, vloženie disku CD-ROM systému Windows XP 64-Bit Edition v jednotke CD-ROM.
 7. Vykonávať vlastné zmeny WinPE súbory.
 8. Ak ste budovania 64-bitovú verziu WinPE, vložte disketu do jednotky a počítača. Tento disk používa na dočasné uskladnenie v priebehu stavať 64-bitové WinPE.
 9. Vyhľadajte Build_location priečinok.
 10. Spustite nasledovný príkaz:
  mkimg.cmd source_directorydestination_directory [image_name]
  V source_directory: Určuje umiestnenie CD-ROM pre 32-bitové verzie Windows XP Professional. Ak source_directory je jednotka CD-ROM, musíte zadať písmeno jednotky. Ak source_directory je sieťová cesta, cesta musí byť nadradený priečinok \I386 folder. Nezahŕňajú trailing slash v source_directory.

  V destination_directory: Určuje cestu, kde sú dočasne uložené súbory, ktoré musíte mať na vytvorenie obrázka. Ak tento priečinok už neexistuje, mkimg.cmd príkaz ju vytvoriť.

  V image_name: Je voliteľné. Určuje cestu a názov ISO image file, ktorý obsahuje prispôsobenú verziu WinPE, ak sa uvedenie tejto verzii WinPE na disku CD-ROM.

  Ďalšie informácie nájdete v téme mkimg príkaz, ktorý je popísaný v Windows XP OEM Predinštalačná súprava užívatelia Sprievodca.

  Použiť môžete aj Oscdimg.exe program na vytvorenie súboru .iso. Ak vytvoríte súbor .iso obraz, môžete napáliť tejto verzii WinPE na disk CD-ROM.
Poznámka: Chcete nakonfigurovať WinPE CD-ROM tak, že začne z disku CD-ROM zakaždým, ak WinPE CD-ROM je v jednotke CD-ROM, odstrániť súbor \I386\Bootfix.bin z štruktúru priečinkov WinPE pred vytvorením súboru .iso.

Vlastnosti

ID článku: 303891 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbenv kbhowto kbsetup kbmt KB303891 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:303891

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com