INFORMACE: Server Personal Web server není obsažen v systému Windows XP Home Edition

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 304197 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Systém Windows XP Home Edition neobsahuje ani nepodporuje žádnou verzi (1.0, 2.0, 4.0) serveru Microsoft Personal Web Server (PWS). Uživatelé vyžadující funkci webového serveru v operačním systému pro stolní počítač by měli použít systém Windows XP Professional.

Další informace

Systém Windows XP Professional je určen pro firemní uživatele a obsahuje Internetovou informační službu (IIS) verze 5.1. Služba IIS 5.1 obsahuje podporu webových serverů a serverů FTP a také podporu transakcí aplikace Microsoft FrontPage, stránek ASP (Active Server Pages) a připojení k databázi. Služba IIS 5.1 je k dispozici jako volitelná součást. Je nainstalována automaticky při upgradu z verzí systému Windows s nainstalovaným serverem PWS.

Server PWS 4.0 je obsažen v sadě Option Pack Microsoft Windows NT 4.0 a byl navržen pro systémy Microsoft Windows 95 a Microsoft Windows NT Workstation 4.0 a pro aplikaci Microsoft Internet Explorer 4.01 nebo novější. Server PWS není podporován v žádné verzi systému Windows XP a nelze jej do žádné verze nainstalovat.

Poznámka: Jinou možností je použití aplikace Microsoft FrontPage 2002 v systému Windows XP Home Edition s webovými stránkami uloženými na disku.

Vlastnosti

ID článku: 304197 - Poslední aktualizace: 12. září 2006 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbenv kbinfo KB304197

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com