Jak skonfigurować klienta pulpitu zdalnego nawiązanie połączenia z określonego portu podczas korzystania z systemu Windows XP

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 304304 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

W tym artykule opisano sposób zmiany numeru portu, który łączy się z klienta pulpitu zdalnego. Należy to zrobić, jeśli komputer zdalny miał port "nasłuchiwania" dla usług terminalowych lub zmieniono z portem domyślnym połączeń pulpitu zdalnego. Portem domyślnym jest 3389.

Aby uzyskać dodatkowe informacje o zmienianiu port nasłuchujący dla pulpitu zdalnego kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
306759Jak zmienić port nasłuchujący dla pulpitu zdalnego

Więcej informacji

Aby zmienić numer portu, który łączy się z klienta pulpitu zdalnego, wykonaj następujące kroki:
 1. Kliknij przycisk Start, kliknij przycisk Wszystkie programy, wskaż polecenie Akcesoria, wskaż polecenie Komunikacja, a następnie kliknij przycisk Podłączanie pulpitu zdalnego.
 2. W Komputer Wpisz nazwę komputera lub adres IP komputera, na którym chcesz się połączyć, dwukropek (:) i numer portu, którego chcesz użyć.

  Na przykład aby połączyć się z portu 3390 na komputerze o nazwie "myxppro", wpisz następujące informacje:
  MyXPPro:3390
  Aby podłączyć do portu 3391 na komputerze o adresie IP 10.10.10.1, wpisz następujące informacje:
  10.10.10.1:3391
 3. Kliknij przycisk Łączenie z.

Właściwości

Numer ID artykułu: 304304 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbenv kbinfo kbmt KB304304 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:304304

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com