ID článku: 304449

Pokračovať v prijímaní aktualizácií zabezpečenia pre systém Windows, skontrolujte, či používate systém Windows XP s balíkom Service Pack 3 (SP3). Ďalšie informácie nájdete na tejto webovej stránke spoločnosti Microsoft: Končí sa podpora pre niektoré verzie systému Windows

Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Tento článok popisuje, ako spustiť nástroj Obnovovanie systému v núdzovom režime pomocou príkazového riadku (SAFEBOOT_OPTION=Minimal(AlternateShell)). Táto možnosť sa používa, keď nemôžete spustiť systém Windows XP.

Služba Obnovovanie systému je nástroj, ktorý automaticky monitoruje a zaznamenáva všetky zmeny vykonané základné systémové súbory a register. Ak zmena spôsobí váš systém sa stane nestabilným, Obnovovanie systému môže vrátiť späť alebo "vrátiť späť" systému do bodu v čase, keď bol počítač známe správne fungovať.

Ďalšie informácie

Spustenie služby Obnovovanie systému pomocou príkazového riadka

Poznámka Ste prihlásený do Windows s používateľským kontom, ktoré je správca počítača na dokončenie týchto krokov. Overiť, že ste prihlásení do Windows s používateľským kontom, ktoré je správcom počítača, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/GP/admin
Ak nový program sa počítač správať nepredvídateľne, a nový program odinštalovať nepomohlo, skúste nástroj Obnovovanie systému Windows XP.

Dôležité Ak ste predtým nastavili bod obnovenia v Obnovovanie systému, nebudete môcť obnoviť počítač do predchádzajúceho stavu. Ak si nie ste istí, alebo ak ste predtým nastavili bod obnovenia, obráťte sa na podporu.

Spustiť Obnovovanie systému pomocou príkazového riadka, postupujte nasledovne:
  1. Reštartujte počítač, a potom stlačte a podržte kláves F8 pri úvodnom spúšťaní spustite počítač v núdzovom režime s príkazovým riadkom.
  2. Pomocou klávesov so šípkami vyberte Núdzový režim s príkazovým riadkom možnosť.
  3. Ak sa zobrazí výzva na výber operačného systému, pomocou klávesov so šípkami vyberte príslušný operačný systém počítača, a potom stlačte kláves ENTER.
  4. Prihláste sa ako správca alebo pomocou konta s povereniami správcu.
  5. Do príkazového riadka, zadajte %SystemRoot%\system32\restore\rstrui.exe, a potom stlačte kláves ENTER.
  6. Postupujte podľa pokynov na obrazovke obnovte počítač do predchádzajúceho stavu.
Poznámka Spustenie nástroja Obnovovanie systému pomocou inú možnosť núdzového režimu, navštívte lokalitu Microsoft Help a www podpora a nájdete v článku "Popis možností spustenia núdzového režimu režim v systéme Windows XP."Ďalšie informácie o núdzovom režime s príkazovým riadkom získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
315222Popis možností spustenia núdzového režimu v systéme Windows XP

ĎALŠIE KROKY

Ak tieto metódy nevyrieši váš problém, môžete požiadať niekoho poznáte Pomocníka, alebo budete chcieť kontaktovať vášho ISP služieb alebo správcu siete o pomoc. Nájsť ďalšie riešenia svojho problému môžete použiť aj zákaznícke služby webovej lokalite Microsoft Support. Niektoré služby, ktoré poskytuje zákazníkom služby webovej lokalite Microsoft Support patria:
  • Databáza Knowledge Base: Vyhľadávanie informácií technickej podpory a svojpomocné nástroje pre produkty spoločnosti Microsoft.
  • Centrá riešení: Pozri produkt-najčastejšie otázky a podpory.
  • Ďalšie možnosti podpory: Použite Web položiť otázku, kontaktujte službu podpory zákazníkov spoločnosti Microsoft alebo poskytnúť spätnú väzbu.
Ak budete mať problémy po použití týchto webových lokalít spoločnosti Microsoft, alebo ak nemôžete nájsť riešenie tohto problému na podporu služby webovej lokality Microsoft, kliknite na nasledujúci odkaz kontaktovať technickú podporu.
http://support.Microsoft.com/contactus

Odkazy

Ďalšie informácie o službe Obnovovanie systému nástroj, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
302796Riešenie problémov obnovenie systému v systéme Windows XP
306084 Ako obnoviť Windows XP do predchádzajúceho stavu

Vlastnosti

ID článku: 304449 - Posledná kontrola: 10. marca 2013 - Revízia: 6.0
Kľúčové slová: 
kbenv kbhowtomaster kbmt KB304449 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 304449

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com