Як запустити засіб Відновлення системи за допомогою безпечний режим з підтримкою командний рядок в Windows XP

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 304449

Щоб продовжити отримання оновлень безпеки для Windows, переконайтеся, що комп’ютер-зразок працює під керуванням Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3). Додаткові відомості, зверніться до цієї веб-сторінка Майкрософт: Закінчення підтримки для деяких версій Windows

Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ВВЕДЕННЯ

У цій статті описується запуск засобу Відновлення системи в безпечному режимі з командний рядок (SAFEBOOT_OPTION=Minimal(AlternateShell)). Цей параметр використовується, якщо не вдається запустити Windows XP.

Відновлення системи є інструментом, який автоматично відстежує і фіксує будь-які зміни, внесені до системних файлів Windows ядро і до реєстру. Якщо зміни причини системи нестабільну, Відновлення системи можна скасувати (або "відкат") систему до точки, в Вільний час, коли комп’ютер-зразок був відомий функціонувати правильно.

Додаткові відомості

Запуск Відновлення системи з командний рядок

Примітка Вам потрібно увійти до Windows з обліковим записом адміністратора комп'ютера, щоб виконати ці кроки. Щоб переконатися, що ви ввійшли до Windows з обліковим записом адміністратора комп'ютера, відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://support.Microsoft.com/GP/Admin
Якщо нова програма зробила комп’ютер-зразок непередбачуваної, і видалення нову програму не допомогло, можна спробувати засіб Відновлення системи Windows XP.

Важливо Якщо ви раніше не точка інсталяції відновлення в системі відновлення, не може відновити комп’ютер-зразок до попереднього стану. Якщо ви не впевнені чи якщо ви раніше не точка інсталяції відновлення, зверніться до представник служби підтримки клієнтів.

Запустити Відновлення системи, за допомогою командний рядок, виконайте такі дії:
  1. Перезавантажте комп’ютер-зразок а потім натисніть і утримуйте клавішу F8 під Вільний час початкового запуску Запуск комп'ютера в безпечному режимі з командним рядком.
  2. Використовувати клавіші зі стрілками для вибору на безпечний режим із командним рядком параметр.
  3. Якщо буде запропоновано вибрати операційну систему, виберіть відповідну операційну систему для вашого комп'ютера за допомогою клавіш зі стрілками та натисніть клавішу ENTER.
  4. Увійдіть до системи з правами адміністратора або з обліковим записом, який має права адміністратора.
  5. У командному рядку введіть %SystemRoot%\system32\restore\rstrui.exe, а потім натисніть клавішу ENTER.
  6. Виконайте вказівки, які з'являтимуться на екрані, щоб повернути комп’ютер-зразок до функціонального стану.
Примітка Щоб запустити засіб Відновлення системи, використовуючи інший варіант безпечного режиму, відвідайте сайт Microsoft довідки й підтримки та статті "Опис безпечного режиму завантаження параметрів у Windows XP".Щоб отримати додаткові відомості про безпечний режим із командним рядком клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
315222Опис параметрів завантаження безпечного режиму у Windows XP

НАСТУПНІ КРОКИ

Якщо ці способи не вирішує проблему, ви можете попросити кого-небудь, ви знаєте про допомогу, або ви можете зв'язатися ваш ISP застосунок-служба або системного адміністратора по допомогу. Знайти інші рішення вашої проблеми також можна Microsoft клієнта підтримки послуг веб-сайту. Деякі застосунок-служба, які надає Microsoft клієнта підтримки послуг веб-сайті, належать:
  • Для пошуку бази знань: Пошук допоміжних технічних відомостей і засобів самостійного сценарій виконання для продуктів Майкрософт.
  • Центр рішень: Переглянути продукт-часті запитання та рекомендацій із технічної підтримки.
  • Інші варіанти підтримки: Використовувати Інтернет, щоб поставити запитання, зверніться до представник служби підтримки клієнтів корпорації Майкрософт або надіслати відгук.
Якщо ви як і раніше, є проблеми, після того, як ви використовуєте ці веб-сайти Майкрософт, або якщо ви не можете знайти рішення проблеми на Microsoft підтримки послуг веб-сайту, клацніть посилання, щоб звернутися до представник служби підтримки клієнтів.
http://support.Microsoft.com/contactus

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про Відновлення системи інструмент, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
302796Усунення неполадок засобу Відновлення системи у Windows XP
306084 Як повернути Windows XP до попереднього стану

Властивості

Номер статті: 304449 - Востаннє переглянуто: 14 листопада 2012 р. - Редакція: 1.0
Ключові слова: 
kbenv kbhowtomaster kbmt KB304449 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 304449

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com