Hata iletisi: Yordam giriş noktası UnMapLS dinamik bağlantı kitaplığı Kernel32.dll modülünde bulunamadı

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 304512 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Yönetim Konsolu (MMC) sürüm 1.2 Windows NT 4.0 tabanlı bir bilgisayara yüklerseniz, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Setup.exe - giriş noktası bulunamadı.

Yordam giriş noktası UnMapLS Kernel32.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı

Neden

Msvfw32.dll dosyası (sürüm 4.10.0.1998) Microsoft Windows 98 sürümü yolunda veya %SystemRoot%\System32 klasöründe bulunuyorsa, bu hata iletisi oluşabilir. Windows NT 4.0 için Msvfw32.dll dosyasının doğru sürümü 4.0.1371.1 sürümüdür.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için Windows NT 4.0 CD-ROM'undan Msvfw32.dl_ dosyasını sabit diske genişletin. Aşağıdaki komutu nerede cdrom_drive Windows NT 4.0 CD-ROM'unu içeren CD-ROM sürücüsünün sürücü harfidir:
-r genişletin cdrom_drive: \i386\msvfw32.dl_ %systemroot%\system32

Özellikler

Makale numarası: 304512 - Last Review: 1 Aralık 2013 Pazar - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kberrmsg kbprb kbmt KB304512 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 304512

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com