ACC2002: Jak Poradce poškození databáze Microsoft Access

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 304701 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Začínajícího: Vyžaduje znalost uživatelského rozhraní v počítačích pro jednoho uživatele.

Tento článek se týká pouze databáze aplikace Microsoft Access (MDB).

Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Existují počet důvodů poškození může dojít v databázi Microsoft Access. Tento článek obsahuje seznam odkazů na články znalostní báze Microsoft Knowledge Base, které může pomoci při řešení poškození databáze.

Další informace

Odstraňování potíží a prevence poškození databáze

V následujícím článku znalostní báze Knowledge Base poskytuje kroky pracovníci podpory postupujte při pokusu o obnovení poškozené databáze. Další informace o odstraňování potíží a oprava databáze Access klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
283849ACC2002: Jak poradce a opravit poškození databáze Access 2002
V následujícím článku znalostní báze Knowledge Base obsahuje informace o předcházení poškození databáze Microsoft Jet 4.0. Další informace o minimalizace poškození databáze, klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
303528Postupy: Zachovat bezchybné funkčnosti databáze Jet 4.0

Další zdroje pro odstraňování

Další pomoc vám řešení problematických databázové soubory mohou být následující články znalostní báze Knowledge Base. Další informace o řešení potíží závažné chyby v aplikaci Access 2002 v systému Windows 2000 klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
294301ACC2002: Jak Poradce závažné chyby systému v aplikaci Access 2002 spuštění v systému Microsoft Windows 2000
Další informace o řešení potíží v aplikaci Access 2002 na Windows Millennium závažné chyby klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
284152ACC2002: Jak Poradce závažné chyby systému v aplikaci Access 2002 spuštění na Windows Millennium
Další informace o chybě poškozené projektu při pokusu o převod klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
294755ACC2002: Poškozená VBA chyba Project pokusu o převod databáze

Obnovení dat

Po dokončení řešení potíží články uvedené výše, pokud stále nelze obnovit databázi, může být vaše data stále obnovitelné. Existuje několik výrobců, které se specializují obnovení dat.

Následující společností označují specializují této oblasti. Bude možné najít další společností, které se specializují této oblasti hledáním na Internetu.
Action Front Data Recovery Labs
PK Solutions
www.OfficeRecovery.com
Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.
Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Odborná pomoc společnosti Microsoft

Pracovníci podpory společnosti Microsoft mohou pomoci walking kroky zahrnuty v odkazované články. Ačkoli pracovníci podpory vám může pomoci při odstraňování potíží v databázi, společnost Microsoft nemůže zaručit obnovit databázi nebo data obnovena během tohoto procesu. Protože podpory profesionální budou pracovat se databáze, podporu této povahy je považována za úrovni Advisory Services.

Kontaktování služby Advisory:

Informační zpravodaj služba je hodinová možnost podpory, consultative založených na poplatek, který poskytuje podporu proaktivní mimo potřeb konec oprava produktu údržby. Toto je možnost vzdáleného telefonní založené na podporu, která zahrnuje práci s stejné technika pomoc s problémy jako migrace produktu, kód revizi nebo vývoj nový program. Tato služba se obvykle používá pro engagements kratší a je určen pro vývojáři a odborníci, kteří nevyžadují tradiční onsite konzultace nebo trvale účet služby správy, které jsou k dispozici od společnosti Microsoft Další možnosti odborné pomoci. Informace o služby Advisory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft: http://support.microsoft.com/gp/advisoryservice

Vlastnosti

ID článku: 304701 - Poslední aktualizace: 7. května 2007 - Revize: 5.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Access 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto KB304701 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:304701

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com