Skripty mohou není spustit před Windows Explorer spustí i přesto, že je povoleno nastavení "Spouštět přihlašovací skripty synchronně"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 304970 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po povolení Spouštět přihlašovací skripty synchronně nastavení zásad aplikace Windows Explorer otevře před spuštěním skriptů. Na Vysvětlení karty v Spouštět přihlašovací skripty synchronně nastavení popisuje nastavení takto:
Určí, že systém čekat na dokončení spustí rozhraní Průzkumníka Windows a vytvoří pracovní plochu před přihlašovacích skriptů.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože v systému Windows XP ve výchozím nastavení je povoleno přihlášení vylepšení výkonu. Toto vylepšení způsobuje, že počítač nebude čekat Zásady skupiny zpracování před uživatelské prostředí je inicializován.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, zakažte vylepšení výkonu přihlášení povolením Sítě při spouštění a přihlašování počítače vždy počkejte Zásady skupiny nastavení:
 1. Otevřete příslušný objekt Zásady skupiny pro počítače nebo počítačů, ve kterých chcete provádět změny.
 2. V levém podokně klepněte na položku rozbalte následující položky:
  • Konfigurace počítače
  • Šablony pro správu
  • Systém
  • Přihlášení

 3. Poklepejte Sítě při spouštění a přihlašování počítače vždy počkejte nastavení.
 4. Klepněte na tlačítko Povolita klepněte na tlačítko OK.

Další informace

Další informace o funkci Optimalizace rychlého přihlášení klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
305293Popis funkce Optimalizace rychlého přihlášení v systému Windows XP Professional

Vlastnosti

ID článku: 304970 - Poslední aktualizace: 18. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbenv kbgrppolicyprob kbprb kbmt KB304970 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:304970

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com