Komut dosyaları May Not Çalıştır önce Windows Explorer başlatır "Çalıştır oturum açma komut dosyalarını eşzamanlı" ayarı etkin karşın

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 304970 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Oturum açma komut dosyalarını eşzamanlı olarak çalıştır Bu ilke ayarını etkinleştirdikten sonra komut dosyalarını çalıştırmadan önce Windows Explorer'ı açar. Oturum açma komut dosyalarını eşzamanlı olarak çalıştır ayarı <a1>Açıklama</a1> sekmesini, bu ayar aşağıdaki gibi açıklanmaktadır:
Windows Gezgini arabirim programını başlatır ve masaüstünü oluşturur önce çalışan bitirmek oturum açma komut dosyaları için beklemek üzere sistemi yöneltir.

Neden

Bu sorun, Windows XP'deki varsayılan olarak etkin bir oturum açma performans geliştirmesi nedeniyle oluşur. Bu geliştirme, bilgisayarın kullanıcı ortamı başlatılmadan önce grup ilkesi üzerinde işlem için beklemeniz neden olur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, bilgisayar başlatma ve oturum açarken ağı bekle her zaman) Grup ilkesi ayarı etkinleştirilerek oturum açma performansını geliştirme devre dışı bırakın:
 1. Değişiklikleri uygulamak istediğiniz bilgisayarların veya bilgisayar için uygun Grup ilke nesnesini açın.
 2. Sol bölmede, aşağıdaki öğeleri genişletmek için tıklatın:
  • Bilgisayar Yapılandırması
  • Yönetim ?ablonlar?
  • Sistem
  • Oturum açma

 3. Bilgisayar başlatma ve oturum açarken ağı bekle her zaman) ayarını çift tıklatın.
 4. Etkinleştir ' i tıklatın ve sonra da Tamam ' ı tıklatın.

Daha fazla bilgi

Hızlı oturum açmayı en iyi duruma getirme özelliği hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
305293Windows XP Professional'daki Hızlı Oturum Açmayı En İyi Duruma Getirme özelliğinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 304970 - Last Review: 7 Kasım 2003 Cuma - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbenv kbgrppolicyprob kbprb KB304970 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:304970

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com