Oprava: Windows Hardware Quality Lab (WHQL) způsobuje testovací Server Appliance Bug Check Pokud instalaci Server Appliance Kit

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 305023 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při spuštění Hardware Compatibility Test Tests (HCT) verze 10 ověřovače ovladačů v systému, který má Server Appliance Kit (SAK) verze 2.0 nebo 2.01 nainstalován, Kontrola chyb vyrobeno s následující chybou:
Závažná chyba systému: 0x000000d5

Příčina

Chyba v Vimdisp.sys a Vmwchdog.sys ovladače způsobit přístup do paměti má byla uvolněna.

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém byl vytvořen hotfix SAK verze 2.0 a 2.01. Opravu získat, obraťte se na odbornou. Úplný seznam telefonních čísel technické podpory společnosti a informace o cenách technické podpory přejděte na následující adresu v Internetu:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o chybu v produktech společnosti uvedených na začátku tohoto článku.

Další informace

Tento balíček aktualizace softwaru pro Microsoft Server Appliance Kit 2.0 a 2.01 obsahuje následující dvě součásti:
  • Soubor CAB aktualizace softwaru. Tento soubor CAB je určena v (uživatelské rozhraní Server Appliance Kit Web pomocí funkce aktualizace softwaru nainstalována. Výrobci () lze použít tento soubor poskytuje opravu hotfix pro koncového uživatele, které mohou být nainstalovány na spotřebiče v poli.
  • Tento soubor Readme.txt.
Nainstalujte opravu hotfix z klientského počítače pomocí webového prohlížeče a funkce aktualizace softwaru, postupujte podle pokynů v Server Appliance Kit Online nápovědy.

Nainstalujte opravu hotfix ze zařízení ze souboru CAB extrahovat všechny soubory a spustit ručně příkazový řetězec, který je umístěn po InstallCommand pole v souboru Info.inf.

Vlastnosti

ID článku: 305023 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Server Appliance Kit 2.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix KB305023 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:305023

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com