Kuidas Süsteemiregistri kuvamine Windowsi 64-bitise versiooni abil

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 305097 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Kokkuvõte

Käesolevas artiklis kirjeldatakse, kuidas vaadata Windowsi registri abil Windowsi 64-bitise versiooni.

Lisateave

Windowsi 64-bitiste versioonide register on jaotatud 32-bitine ja 64-bitised võtmed. Paljudel 32-bitised võtmed on samad nimed nende 64-bitistel eksemplaridel, ning vastupidi.

Vaikimisi 64-bitise versiooni registriredaktori (Regedit.exe) kaasas 64-bitiste versioonide Windows kuvab 64-bitised võtmed ja 32-bitine võtmed. WOW64 registri ümbersuunaja esitleb 32-bitiste programmide erinevaid võtmeid 32-bitise programmi registrikirjed. 64-Bitise versiooni registriredaktori, kuvatakse 32-bitised võtmed järgmise registrivõtme all:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\WOW6432Node
Saate vaadata või redigeerida vaikimisi 64-bitine versioon registriredaktori 64-bit ja 32-bitine registrivõtmed ja väärtused. Saate vaadata või redigeerida 64-bitised võtmed, peate kasutama 64-bitise versiooni registriredaktori (Regedit.exe). Saate vaadata või muuta 32-bitised võtmed ja väärtused 32-bitise versiooni registriredaktori abil kaustas %systemroot%\Syswow64. Ei ole nii, sa ülesannete vahel registriredaktori 32-bitine versioon ja 64-bitine versioon registriredaktori erinevusi. 32-Bitise versiooni registriredaktori avamiseks toimige järgmiselt.
 1. Klõpsake nuppu Algus, ja seejärel klõpsake nuppu Käivita.
 2. Aastal ning Avatud Tippige väljale %SystemRoot%\syswow64\regedit, ja seejärel klõpsake nuppu Ok.

  Märkus Peate sulgema 64-bitise versiooni registriredaktori avamiseks 32-bitine versioon (ja vastupidi) kui sa käivitad teise astme registriredaktori lülitiga -m . Näiteks kui registriredaktori 64-bitine versioon juba töötab, tippige %SystemRoot%\syswow64\regedit -m juhises 2 32-bitine versioon registriredaktori alustamiseks.
32-Bitine ja 64-bitine COM registreerimise ja programmi kooseksisteerimise toetamiseks öeldakse WOW64 esitleb 32-bitiste programmide alternatiivvaade register. 32-bitiste programmide vt 32-bitine
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software
puu)
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\WOW6432Node
) ongi täiesti eraldi tõsi 64-bitine
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software
puu. See isoleerib
HKEY_CLASSES_ROOT
, sest see puu kohta arvuti osa elab jooksul järgmise registrivõtme:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software
64-Bit/32-bitise programmi koostalitlusvõime kaudu COM ja muud mehhanismid lubamiseks WOW64 kasutab "Registri helkur", mis kajastab teatud registrivõtmed ja väärtused 64-bit ja 32-bitine register vaadete vahel. Helkur on "intelligentne", ja see väljendab COM aktiveerimise andmeid.

Peegeldunud võtmed

WOW64 registri helkur võib muuta sisu võtmed ja väärtused ajal peegeldus protsessi reguleerimiseks tee nimed, ja nii edasi. Kuna see, 32-bitine ja 64-bitine sisu võib erineda. Näiteks pathnames, mis sisaldavad ka
system32
registrikirje on kirjutatud
SysWOW64
32-bitine osa register. Kajastatakse järgmisi klahve:
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Classes
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\COM3
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Ole
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\EventSystem
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\RPC

Atribuudid

Artikli ID: 305097 - Viimati läbi vaadatud: 7. juuni 2013 - Redaktsioon: 1.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
 • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
 • Microsoft Windows Advanced Server, Limited Edition
Märksõnad: 
kbmgmtservices kbenv kbhowto kbui kbmt KB305097 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 305097

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com