כיצד להציג את רישום המערכת באמצעות גירסאות 64 סיביות של Windows

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 305097 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

תקציר

מאמר זה מתאר כיצד להציג את הרישום של Windows על-ידי שימוש בגירסאות 64 סיביות של Windows.

מידע נוסף

הרישום בגירסאות 64 סיביות של Windows מחולק מפתחות 32 סיביות ושל 64 סיביות. רבים של מפתחות 32 סיביות נושאים שמות הזהים למקבילים שלהם 64 סיביות ולהיפך.

גירסת 64 סיביות של עורך הרישום (Regedit.exe) אשר נכלל עם גירסאות 64 סיביות של Windows ברירת המחדל מציגה מפתחות 64 סיביות ו- 32 סיביות מפתחות. המנתב הרישום WOW64 מציג תוכניות 32 סיביות עם מקשים שונים עבור תוכנית של 32 סיביות ערכי הרישום. בגירסת 64 סיביות של עורך הרישום, מפתחות 32 סיביות מוצגים תחת מפתח הרישום הבא:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\WOW6432Node
באפשרותך להציג או לערוך את מפתחות הרישום של 64 סיביות ו- 32 סיביות וערכי באמצעות גירסת 64 סיביות של עורך הרישום ברירת המחדל. כדי להציג או לערוך מפתחות 64 סיביות, עליך להשתמש בגירסת 64 סיביות של עורך הרישום (Regedit.exe). באפשרותך גם להציג או לערוך ערכים ומפתחות של 32 סיביות באמצעות גירסת 32 סיביות של עורך הרישום בתיקיה %systemroot%\Syswow64. אין הבדלים באופן שביצוע משימות בין גירסת 32 סיביות של עורך הרישום לבין גירסת 64 סיביות של עורך הרישום. כדי לפתוח את גירסת 32 סיביות של עורך הרישום, בצע את הפעולות הבאות:
 1. לחץ התחלה, ולאחר מכן לחץ על הפעלה.
 2. ב- פתח תיבת, סוג %systemroot%\syswow64\regedit, ולאחר מכן לחץ על אישור.

  הערה עליך לסגור את גירסת 64 סיביות של עורך הרישום לפני שיהיה באפשרותך לפתוח את גירסת 32 סיביות (ולהיפך) אלא אם הפעלת את המופע השני של עורך הרישום עם הבורר -m . לדוגמה, אם כבר פועלת גירסת 64 סיביות של עורך הרישום, הקלד %systemroot%\syswow64\regedit -m בשלב 2 כדי להפעיל את גירסת 32 סיביות של עורך הרישום.
כדי לתמוך co-existence של 32 סיביות ושל 64 סיביות של רישום COM ותוכנית ארצות, WOW64 מציג תוכניות 32 סיביות עם תצוגה חלופית של הרישום. תוכניות 32 סיביות ראה גירסת 32 סיביות
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software
(עץ
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\WOW6432Node
) שהוא נפרד לחלוטין מ- 64 סיביות true
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software
עץ. זה מבודד
HKEY_CLASSES_ROOT
, מכיוון החלק בכל מחשב של עץ זה שוכן בתוך מפתח הרישום הבא:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software
כדי להפעיל תוכנית 64-סיביות/32 סיביות יכולת פעולה הדדית באמצעות COM ומנגנונים אחרים, ב- WOW64 משתמש מחזר (reflector של "הרישום)" אשר שיקוף מסוימות מפתחות הרישום וערכי בין התצוגות הרישום 64 סיביות ו- 32 סיביות. שיקוף (reflector) הוא "חכם", בכלומר רק משקף את נתוני ההפעלה של COM.

מפתחות משתקף

הרישום ב- WOW64 מחזר (reflector) עשויים לשנות את התוכן של מפתחות ואת הערכים במהלך השתקפות לעבד להתאמת שמות נתיב, וכן הלאה. מסיבה זו, התוכן של 32 סיביות ושל 64 סיביות עשויות להיות שונות. לדוגמה, שמות נתיבים המכילים
system32
ערך הרישום נכתבים
SysWOW64
במקטע 32 סיביות של הרישום. משתקפים במקשים הבאים:
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Classes
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\COM3
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Ole
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\EventSystem
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\RPC

מאפיינים

Article ID: 305097 - Last Review: יום שישי 07 יוני 2013 - Revision: 1.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
 • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
 • Microsoft Windows Advanced Server, Limited Edition
מילות מפתח 
kbmgmtservices kbenv kbhowto kbui kbmt KB305097 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 305097

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com