INFO: ASP.NET plán

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 305140 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok stanovuje plán na štúdium a mastering ASP.NET. Plán články poskytovať odkazy na užitočné informácie, vrátane online dokumentácia, články databázy Microsoft Knowledge Base a Microsoft biele knihy, ktoré vám pomôžu naučiť o Microsoft výrobku alebo technológie.

DALSIE INFORMACIE

Začíname pracovať

ASP.net je jedným z centerpieces Microsoft .net Rámec a zabezpečuje infraštruktúru pre ľahko rozvinuté, dynamické .net Webových aplikácií. ASP.net nie je len nástupcom Microsoft Active Server Pages (ASP), je jednotný Web vývojovú platformu, ktorá poskytuje služby, ktoré sú potrebné pre vývojárov vybudovať podnik webových aplikácií. ASP.NET poskytuje veľký vylepšenia oproti ASP a zahŕňa mnoho nových funkcií.

Stručný prehľad ASP.NET, nájdete nasledujúcu tému v Microsoft .Net rámec Software Development Kit (SDK) dokumentácia:
Úvod do ASP.NET
.aspx http://msdn.Microsoft.com/en-us/library/4w3ex9c2 (vs.71)
Ďalším dobrým miestom pre začiatok je ASP.NET QuickStart tutorial na nasledujúcich GotDotNet Microsoft Web stránky alebo na nasledujúce zdieľanie na vaše lokálny počítač:
http://QuickStarts.asp.net/QuickStartv20/

- alebo -

http://localhost/Quickstart/aspplus

Prehľad

Táto časť poskytuje prehľad väčšina stránky ASP.NET rámec funkcie.

Stránka rámec

Rámci stránky ASP.NET je škálovateľný model programovania, ktorý na serveri môžete použiť na dynamicky vytvárať webové stránky. Ďalšie informácie získate kliknutím na nasledujúce číslo článku čím zobrazíte článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
305141 INFO: Prehľad rámca ASP.NET Page

Ovládacie prvky servera

Ovládacie prvky ASP.net servera sú množina ovládacích prvkov, ktoré vyvíjajú stanoviť vzor štruktúrovaného programovania na prístup k vlastnosti, metódy, a udalosti, ktoré sú používateľské rozhranie kontrol z kódu na strane servera. Okrem vstavaným ovládacie prvky ASP.NET page rámci umožňuje vytvárať používateľa a vlastných kontrol. Ďalšie informácie získate kliknutím na nasledujúce číslo článku čím zobrazíte článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
306459 INFO: ASP.NET Server kontroly prehľad

Štátne riadenie

HTTP je bez štátnej príslušnosti protokol. Každá žiadosť je servis ako to pochádza; po spracúva žiadosť, všetky údaje sa vyradí. Žiadny štát udrží sa celej žiadosti aj od rovnakého klienta.

Avšak, to je veľmi užitočné zachovať štátu cez žiadosti o určité riešenia. ASP.NET umožňuje zachovať uplatňovanie štátu a štátu relácie pomocou žiadosti a zasadnutí premenných resp.. Ďalšie informácie získate kliknutím na nasledujúce číslo článku čím zobrazíte článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
307598 INFO: ASP.NET štátu prehl?ad

Caching

ASP.NET cache je univerzálny cache zariadenia na Web aplikácie. Poskytuje jednoduché rozhranie pre caching a viac Rozšírené rozhranie, ktoré vystavuje uplynutie platnosti a zmena závislosti služieb. Ďalšie informácie získate kliknutím na nasledujúce číslo článku čím zobrazíte článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
307225 INFO: ASP.NET Caching prehľad

Viazania údajov

ASP.net viazania údajov umožňuje naviazať komponenty na údaje zdrojov, ako aj jednoduché Vlastnosti kolekcie, výrazy a metódy. To umožňuje väčšiu flexibilitu pri použití údaje z databázy alebo iné znamená. Ďalšie informácie získate kliknutím na nasledujúce číslo článku čím zobrazíte článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
307860 INFO: ASP.NET údajov záväzné prehľad

Zabezpečenia

ASP.net vám dáva väčšiu kontrolu zaviesť bezpečnostné pre vaše uplatňovanie. ASP.net zabezpečenia funguje v spojení s Microsoft Internet Bezpečnosti informačných služieb (IIS) a zahŕňa overenie a autorizačné služby vykonávať model zabezpečenia ASP.NET. ASP.net tiež obsahuje role-based bezpečnostné funkcie, ktoré môžu vykonávať pre obe Microsoft Windows a non-Windows používateľské kontá. Ďalšie informácie získate kliknutím na nasledujúce číslo článku čím zobrazíte článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
306590 INFO: Prehľad zabezpečenia ASP.NET

Konfigurácia

Konfigurácia zahŕňa všetko od nastavenia aplikácie tieto ako databázy pripojenia bezpečnostné údaje a informácie o chyby zaobchádza. Konfiguračné súbory poskytnúť umiestnenie pre počítač-špecifické a špecifické pre aplikáciu informácie, ktoré môžete zmeniť bez nutnosti Rekompilovat kód. Ďalšie informácie získate kliknutím na nasledujúce číslo článku čím zobrazíte článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
307626 INFO: ASP.NET konfigurácie prehľad

HTTP moduly a HTTP Handler

HTTP moduly a HTTP handler sú neoddeliteľnou súčasťou ASP.net architektúry.Každá žiadosť ASP.NET spracováva prostredníctvom viacerých HTTP moduly (napríklad authentication module a zasadnutí modul) a potom spracované jednotného HTTP handler. Po obslužný program spracoval žiadosť, žiadosť toky späť prostredníctvom HTTP modulov. Ďalšie informácie nájdete v článku nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
307985 INFO: ASP.NET HTTP moduly a HTTP handler prehľad

Microsoft Knowledge Base "Ako" články

Ako na články poskytuje podrobné pokyny na vykonanie špecifické úlohy.Kliknite na tlačidlo tu, ak chcete zobraziť zoznam ASP.NET ako na články

Usmernenia

Informácie o usmernenia týkajúce sa ASP.NET, nasledovných webových lokalitách MSDN:
Overovanie v ASP.NET: .net bezpečnostné usmernenia
http://msdn.Microsoft.com/en-us/library/ms978378.aspx

Microsoft .net/COM migrácie a Interoperability
http://msdn.Microsoft.com/en-us/library/ms978506.aspx

Riešenie problémov

Ak problémy a potrebujete odpovede na vaše otázky, môžete môže konzultovať diskusných skupín alebo vyhľadávať v databáze Microsoft Knowledge Base:
Diskusné skupiny spoločnosti Microsoft ASP.NET verejnosti
http://msdn.Microsoft.com/en-US/netframework/aa569261.aspx
Ďalšie informácie o ASP.NET vyhľadávať kľúčové slová, kliknutím na nasledujúce číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
303992 INFO: Kľúčové slová pre .net súvisiace články databázy Knowledge Base

ODKAZY

Ďalšie informácie nájdete v nasledujúcich Microsoft .net Webové stránky:
Microsoft .net rozvoja
(zahŕňa .net rámec SDK dokumentáciu white papers a iných zdrojov)
http://msdn.Microsoft.com/en-us/library/ms950381.aspx

CodPlex
(zahŕňa skupinu výrobkov Microsoft tím stránky, white papers, vzoriek a resource center)
http://www.codeplex.com

Microsoft ASP.NET
(zahŕňa zdroje a odkazy na stránky tretích osôb, ASP.NET)
http://www.asp.net
Pre viac všeobecné informácie o ASP.NET, sa vzťahujú nasledujúce diskusnej skupine MSDN:
Microsoft.public.dotNET.Framework.aspnet

Vlastnosti

ID článku: 305140 - Posledná kontrola: 29. júna 2012 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft ASP.NET 1.1
  • Microsoft ASP.NET 1.0
Kľúčové slová: 
kbarttyperoadmap kbcaching kbconfig kbdatabinding kbhttpruntime kbinfo kbsecurity kbservercontrols kbstate kbwebforms kbmt KB305140 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 305140

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com