ІНФОРМАЦІЯ: ASP.NET Дорожня карта

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 305140 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПІДСУМКИ

Ця стаття є дорожньою картою для навчання та оволодіння ASP.NET. Дорожня карта статті містять посилання на корисну інформацію, включаючи онлайн документації, статті база знань Microsoft і Microsoft білих документів, щоб допомогти вам дізнатися про Microsoft продукту або технології.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Початок роботи

ASP.net є одним з центральними Microsoft .net Рамках і надає відповідну інфраструктуру для легко розроблений, динамічний .net веб-застосунок. ASP.net, це не тільки наступник Microsoft Active Server Сторінки (ASP), це єдиний розвитку веб-платформи, яка забезпечує до застосунок-служба, необхідні для розробників, щоб побудувати підприємство веб-додатків. ASP.NET забезпечує великий поліпшень на ASP і включає в себе багато нових можливостей.

Короткий огляд ASP.NET зверніться до наступних тема в Microsoft Документація .NET Framework Підтримка програмного забезпечення розвитку Kit (SDK):
Введення в ASP.NET
ASPX http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/4w3ex9c2 (vs.71)
Ще одним хорошим місцем для початку є короткий посібник ASP.NET підручник в Наступні Microsoft GotDotNet веб сайт або з наступних поділитися на ваш локальний комп'ютер:
http://quickstarts.ASP.net/QuickStartv20/

- або -

http://localhost/QuickStart/aspplus

Огляд

У цьому розділі наведено огляд більшу частину сторінки ASP.NET рамках функцій.

Рамках сторінки

Рамках сторінки ASP.NET є на масштабованої моделі програмування, які на сервері можна використовувати для динамічного створення веб-сторінок. Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
305141 ІНФОРМАЦІЯ: Огляд структури сторінки ASP.NET

Сервер елементи керування

Елементи керування ASP.net сервер є набір елементів керування, які були розроблені Щоб забезпечити структурного програмування модель, щоб отримати доступ до властивостей, методів, і події елементи керування інтерфейсом користувача з серверного коду. На додаток до на вбудовані елементи керування ASP.NET рамках сторінки дає можливість створити користувача елементи керування та додатковий елемент керування. Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
306459 ІНФОРМАЦІЯ: Огляд елементи керування ASP.NET сервер

Державне управління

HTTP є без громадянства протоколу. Кожен запит обслуговується як це приходить; Після обробки запит на змінення, всі дані відкидається. Жодна держава підтримується через запити навіть від самого клієнта.

Однак, це Це дуже корисно для підтримки держави по всій запити на певні рішення. ASP.NET дає змогу підтримувати застосування держави і стан сеансу через сценарій виконання застосування та сесії змінні відповідно. Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
307598 ІНФОРМАЦІЯ: ASP.NET державного управління огляд

Кешування

ASP.NET кеш є об'єкти, загального призначення кеш веб додатків. Він надає простий інтерфейс для кешування і більш Розширений інтерфейс, який піддає терміну інтерактивні елементи та зміни залежність послуг. Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
307225 ІНФОРМАЦІЯ: ASP.NET кешування огляд

Прив'язка даних

ASP.net прив'язки даних дає змогу прив'язати компонентів до даних джерел, як простий властивості, колекції, вирази та методи. Це дозволяє велику гнучкість під Вільний час сценарій виконання даних з бази даних або іншого означає. Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
307860 ІНФОРМАЦІЯ: ASP.NET даних прив'язування огляд

Безпеки

ASP.net дає змогу керувати реалізувати безпеки для вашого застосування. Безпеки ASP.net працює разом з Інтернету Microsoft Інформаційних служб Інтернету (IIS) безпеки і включає автентифікації та Авторизація застосунок-служба реалізувати модель безпеки ASP.NET. ASP.net також включає в себе функцію захисту на основі ролі, які можна реалізувати для обох Облікові запис А бізнес-партнера користувачів Microsoft Windows і не Windows. Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
306590 ІНФОРМАЦІЯ: Огляд функцій безпеки ASP.NET

Конфігурація

Конфігурація включає в себе все, від установки програми такого як бази даних, з'єднання безпеки подробиці і отримати відомості про помилки обробки. Файли конфігурації надати місце для конкретного комп'ютера та ще застосування спеціальні відомості, які можна змінити без необхідності переконфігурувати код. Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
307626 ІНФОРМАЦІЯ: Огляд конфігурації ASP.NET

HTTP модулів і HTTP обробників

HTTP модулів і HTTP обробників є невід'ємною частиною в ASP.net архітектури.Кожен ASP.NET запит обробляється кілька HTTP модулі (наприклад, модуль аутентифікації і сесії модуля) а потім оброблено одного обробник HTTP. Після обробник має обробки на запит, запит потоки назад через HTTP модулів. Щоб отримати додаткові відомості клацніть статтю номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
307985 ІНФОРМАЦІЯ: ASP.NET HTTP модулів і HTTP обробників огляд

база знань Microsoft ", як" статті

Як статті надати покрокові інструкції для виконання конкретних завдань.Натисніть кнопку тут, щоб переглянути список як ASP.NET для статті

Керівні принципи

Зверніться до інформації про керівні принципи, пов'язані з ASP.NET, на такі MSDN веб-сайти:
Автентифікації в ASP.NET: посібник з безпеки .net
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/ms978378.aspx

Microsoft .net/COM міграції та оперативної сумісності
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/ms978506.aspx

Виправлення неполадок

Якщо вам потрібно відповіді на ваші запитання і стикаються з проблемами ви можна звернутися до груп новин або пошуку бази знань Майкрософт:
Microsoft ASP.NET громадських груп новин
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/netframework/aa569261.aspx
Щоб отримати додаткові відомості про ASP.NET Ключові слова для пошуку, клацніть номер статті в регіоні Microsoft Knowledge Base:
303992 ІНФОРМАЦІЯ: Ключові слова для .net відповідних статей бази знань

ПОСИЛАННЯ

Щоб отримати додаткові відомості зверніться до наступних Microsoft .net Веб-сайти:
Microsoft .net розвитку
(включає .NET Framework SDK документація, технічні документи та інші ресурси)
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/ms950381.aspx

CodPlex
(включає групи продуктів Microsoft команди сторінок, білі книги, зразки та ресурсного центру)
http://www.codeplex.com

Microsoft ASP.NET
(включає ресурси та посилання на сайти третіх сторін ASP.NET)
http://www.ASP.net
Для більш Загальні відомості про ASP.NET, зверніться до наступних новин MSDN:
Microsoft.Public.DOTNET.Framework.aspnet

Властивості

Номер статті: 305140 - Востаннє переглянуто: 29 червня 2012 р. - Редакція: 1.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
  • Microsoft ASP.NET 1.1
  • Microsoft ASP.NET 1.0
Ключові слова: 
kbarttyperoadmap kbcaching kbconfig kbdatabinding kbhttpruntime kbinfo kbsecurity kbservercontrols kbstate kbwebforms kbmt KB305140 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 305140

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com