PRB: Chyba "INSERT Failed" při aktualizaci tabulky odkazovaný v indexovaných pohledu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 305333 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při spuštění uložené procedury nebo INSERT jazyka SQL prohlášení přímo, které se pokusí vložit řádek do tabulky, který se odkazuje v indexovaném zobrazení, může dojít, následující chybová zpráva:
INSERT se nezdařil, protože mají následující možnosti SET nesprávná nastavení: "ARITHABORT"
Navíc k této chybě může dojít, i v případě, že "SET ARITHABORT ON" je součástí dávky nebo uloženou proceduru, pokusí INSERT.

Příčina

Chcete-li úspěšně vložit řádek do tabulky, který se odkazuje v indexovaném zobrazení, nastavení konfigurace SQL ARITHABORT musí být nastavena na ON. Navíc musí být provedeny v své vlastní dávkové příkaz, který se vztahuje toto nastavení konfigurace. Vzhledem k tomu, že uložené procedury obsahovat pouze jeden list, přidání příkazu do postup nefunguje.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, přidejte následující kód ADO do aplikace po otevření připojení k databázi:
MyConnection.Execute "SET ARITHABORT ON"
				
kde MyConnection je odkaz na objekt připojení ADO, používáte ke spuštění uložené procedury, provádějící INSERT nebo příkaz INSERT jazyka SQL.

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Další informace

SET ARITHABORT ON je jedním z možnosti, které je automaticky nastavena pro připojení, které používají zprostředkovatele OLE DB pro SQL Server nebo ovladač SQL Server ODBC driver. Protože připojení OLE DB a ODBC nezadávejte nastavení ARITHABORT, výchozí nastavení serveru, což je ARITHABORT OFF výchozí nastavení připojení.

Odkazy

Další informace naleznete v tématech "Designing indexovaných zobrazení" a "Vytváření rejstřík" v SQL Server 2000 Books Online.

Vlastnosti

ID článku: 305333 - Poslední aktualizace: 8. května 2003 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft ActiveX Data Objects 2.6 na těchto platformách
    • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
  • Microsoft ActiveX Data Objects 2.7 na těchto platformách
    • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB305333 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:305333

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com