Konfigurace připojení k Internetu v systému Windows XP Professional

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 305549 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek s podrobnými pokyny popisuje postup konfigurace připojení k Internetu v systému Windows XP Professional. Nástroj Síťová připojení v okně Ovládací panely můžete použít k vytvoření připojení počítače k Internetu, místní sítí nebo jinému počítači.Další informace

Vytvoření nového telefonického připojení

 1. Chcete-li spustit nástroj Síťová připojení, klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Ovládací panely, poklepejte na položku Síťová připojení a pak v levém podokně klepněte na odkaz Vytvořit nové připojení.
 2. Klepněte na přepínač Připojit k Internetu, klepněte na tlačítko Další, klepněte na přepínač Nastavit připojení ručně, klepněte na tlačítko Další, klepněte na přepínač Připojit použitím modemu a poté klepněte na tlačítko Další.
 3. Zadejte popisný název poskytovatele služeb Internetu (ISP), kterého používáte pro toto připojení, a klepněte na tlačítko Další.
 4. Zadejte telefonní číslo poskytnuté poskytovatelem služeb Internetu. Upozorňujeme, že může být třeba zjistit u poskytovatele poplatky za dálkové spojení nebo přístup. Klepněte na tlačítko Další.
 5. Vyberte, zda toto připojení mohou sdílet všichni uživatelé (Použití kýmkoli) tohoto počítače, nebo zda chcete připojení pouze pro sebe (Pouze pro mne).
 6. Na další obrazovce zadejte přihlašovací informace pro přístup ke službě poskytnuté poskytovatelem služeb Internetu.
 7. Klepněte na tlačítko Další a poté klepnutím na tlačítko Dokončit dokončete proces nastavení.

Změna stávajícího telefonického připojení

Někdy může být třeba změnit některé parametry telefonického připojení, abyste se úspěšně připojili k Internetu. Projděte si následující informace a proveďte potřebné změny:
 • Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Ovládací panely, poklepejte na položku Síťová připojení, klepněte na připojení, které chcete změnit, a poté klepněte na položku Upravit nastavení tohoto připojení.
 • Na kartě Obecné můžete po klepnutí na tlačítko Další zadat další telefonní čísla pro případ, že je první číslo obsazené nebo odpojené.
 • Na kartě Sítě zkontrolujte, zda je správně vybrán server telefonického připojení, který voláte.
 • Na kartě Upřesnit můžete povolit ochranu Bránou firewall pro připojení k Internetu nebo Bránou firewall systému Windows, aby nebyl možný přístup k vašemu počítači z Internetu.
Poznámka: Toto je článek určený k rychlému zveřejnění, který vydala přímo služba podpory společnosti Microsoft. Uvedené informace jsou poskytovány jako odpověď na vzniklé problémy. Vzhledem k požadavku na rychlé zveřejnění je možné, že zpráva obsahuje typografické chyby, a může být kdykoli bez ohlášení revidována. Další pokyny naleznete v dokumentu Podmínky užití.

Vlastnosti

ID článku: 305549 - Poslední aktualizace: 8. ledna 2014 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbfirewall kbhowtomaster KB305549

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com