Konfigurovanie pripojenia na Internet v systéme Windows XP Professional

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 305549 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento podrobný článok popisuje Konfigurácia pripojenia na Internet v systéme Windows XP Professional. Pomocou nástroja sieťové pripojenia v ovládacom paneli môžete vytvoriť pripojenie medzi počítačom a Internet, sieť alebo inom počítači.DALSIE INFORMACIE

Vytvorte nové telefonické pripojenie

 1. Nástroj na sieťové pripojenia, kliknite na položku Štart, kliknite na tlačidlo Ovládací Panel, dvakrát kliknite na Sieťové pripojenia, a potom kliknite na tlačidlo Vytvorte nové pripojenie na ľavej table.
 2. Kliknite na tlačidlo Manuálne nastavenie moje pripojenie, kliknite na tlačidlo Budúci, kliknite na tlačidlo Pripojiť pomocou modemu Dial hore, a potom kliknite na tlačidlo Budúci.
 3. Zadajte popisný názov poskytovateľa internetových služieb (ISP) že používate v tejto súvislosti, a potom kliknite na tlačidlo Budúci.
 4. Zadajte telefónne číslo, ktoré bolo poskytované na vás váš ISP. Všimnite si, že budete musieť skontrolujte u svojho ISP o medzimestské hovory alebo prístupové poplatky. Kliknite na tlačidlo Budúci.
 5. Vyberte, či chcete pripojenie deliť všetkých užívateľov (Ľubovoľné použitie) tohto počítača, alebo len pre seba ()Môj používať iba).
 6. Na ďalšej obrazovke zadajte prihlasovacie informácie, ktoré poskytol poskytovateľ internetových služieb na prístup k ich služby.
 7. Kliknite na tlačidlo Budúci, a potom kliknite na tlačidlo Dokončiť na konci procesu inštalácie.

Upraviť existujúce telefonické pripojenie

Možno budete musieť upraviť niektoré parametrov v vaše telefonické pripojenie na úspešné pripojenie na Internet. Preskúmať tieto informácie robiť žiadne zmeny:
 • Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo Ovládací Panel, dvakrát kliknite na Sieťové pripojenia, kliknite na pripojenie, ktoré chcete upraviť, a potom kliknite na tlačidlo Zmeniť nastavenie tohto pripojenia.
 • Na Všeobecné karte, kliknite na tlačidlo Náhradníci poskytovať ďalšie telefónne čísla v prípade prvý z nich je zaneprázdnený alebo odpojené.
 • Na Vytváranie sietí kartu, uistite sa, že typ telefonického servera na ktorého voláte je správne začiarknuté.
 • Na Rozšírené kartu, môžete zapnúť Firewall pre internetové pripojenie alebo brána Firewall systému Windows ochrany na zabránenie prístupu k počítaču z internetu.

Vlastnosti

ID článku: 305549 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbfirewall kbhowtomaster kbmt KB305549 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:305549

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com