ЯК: Використовувати як виконати команду, щоб запустити програму з правами адміністратора в Windows XP

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 305780 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

У цій статті описується за допомогою команди запустити як запустити програму від імені адміністратора.

Як використовувати RUN AS команду для запуску програми із правами адміністратора

Як адміністратор можна скористатися перевагою командою запуску як запуск програми. Для цього:
  1. Знайдіть програму, щоб почати в Windows Explorer, консолі керування Microsoft (MMC) або на панелі керування.
  2. Натисніть і утримуйте клавішу SHIFT, клацніть правою кнопкою миші піктограму програми та виберіть пункт запустити як.
  3. Натисніть кнопку запуску програми, як цього користувачаа потім введіть ім'я користувача, пароль і домен облікового запису адміністратора, який ви хочете використовувати.

    Примітка: Якщо ви хочете використовувати обліковий запис А комп'ютера адміністратора на комп'ютері, введіть ім'я комп'ютера в домен коробку. Якщо ви хочете використовувати обліковий запис А комп'ютера адміністратора домену, введіть ім'я домену в поле домен . Під Вільний час запуску програми, за допомогою диспетчера завдань можна перевірити процес власника на вкладку процеси диспетчера завдань. Щоб запустити диспетчер завдань, натисніть кнопку Пуск, клацніть запустити, введіть taskmgrта натисніть клавішу ENTER.Виправлення неполадок

Попередження: Якщо ви спробувати запустити програму, консоль MMC або елемент панелі керування, з мережної папки за допомогою команди запустити як , процедура може працювати, тому що облікові дані, які використовуються для підключення до спільного мережного ресурсу, відрізняються від фінансові дані, які використовуються для запуску програми. Якщо ви використовуєте облікові дані, які використовуються для запуску програми, ви не зможете отримати доступ до цього мережного ресурсу.Властивості

Номер статті: 305780 - Востаннє переглянуто: 7 червня 2013 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Ключові слова: 
kbhowto kbhowtomaster kbmt KB305780 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 305780

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com