Režim spánku nefunguje na přenosného počítače po Windows XP Upgrade a zvýšení RAM

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 305905 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud instalujete systém Windows XP přenosný počítač, jehož primární oddíl je formátován pomocí systému souborů FAT16, může počítač již spánku po zvýšení paměti náhodným přístupem (RAM) a potom restartujte počítač.

Příčina

K tomuto chování dochází, pokud v počítači spuštěn z místa na pevném disku pro soubor režimu spánku na primární oddíl.

Řešení

Chcete-li toto chování vyřešit, uvolněte další místo na pevném disku.

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Další informace

Místo souboru režimu spánku vyžaduje přímo souvisí s částka RAM je v počítači. Pokud přidáte další RAM musí odpovídat celkový RAM zvětšit soubor Hiberfil.sys. Přidání další RAM také automaticky zvětšuje velikost souboru Pagefile.sys, který je ve výchozím nastavení je 1,5 velikosti RAM. Přidání 256 megabajtů (MB) paměti RAM zvětšuje soubor Pagefile.sys podle 384 MB.

Pokud soubor Hiberfil.sys roste podle 256 MB a soubor Pagefile.sys roste podle 384 MB, zmenší 640 MB volného místa na pevném disku. Stále musí existovat alespoň 740 MB volného místa povolit režim spánku.

Vlastnosti

ID článku: 305905 - Poslední aktualizace: 28. ledna 2002 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB305905 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:305905

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com