Hazırda bekletme, Windows XP yükselttikten sonra taşınabilir bilgisayarı ve RAM Artır üzerinde çalışmıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 305905 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Birincil bölüm FAT16 dosya sistemi ile biçimlendirilmiş bir taşınabilir bilgisayarda Windows XP yüklerseniz, rasgele erişim belleği (RAM) artırır ve bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra bilgisayar artık olarak hibernate.

Neden

Bu davranış, bilgisayar hazırda bekleme dosyası üzerinde birincil bölüm için sabit disk alanı yetersiz çalışıyorsa oluşur.

Çözüm

Bu davranışı gidermek için <a0></a0>, bazı ek sabit disk alanı boşaltın.

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir.

Daha fazla bilgi

Hazırda bekletme dosyası gerektiren bir alan bilgisayarda bulunan RAM miktarının doğrudan ilişkilidir. Daha fazla RAM eklerseniz, Hiberfil.sys dosyasını, toplam RAM eşleştirmek için genişlemesine gerekir. Daha fazla RAM'ı otomatik olarak ekleme, varsayılan olarak RAM miktarının 1,5 katına Pagefile.sys dosyasının boyutunu artırır. 256 Megabayt (MB) RAM ekleme, Pagefile.sys dosyasını 384 MB olarak artırır.

Hiberfil.sys dosyasını 256 MB büyüyor ve Pagefile.sys dosyasını 384 MB büyüyor, sabit diskte boş alan 640 MB küçültür. Hala en az 740 hazırda beklemeye izin vermek için MB boş alan olmalıdır.

Özellikler

Makale numarası: 305905 - Last Review: 28 Ocak 2002 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb KB305905 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:305905

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com