Protokol AppleTalk není dostupný v systému Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 305989 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Podpora protokolu AppleTalk má bylo přerušeno v systému Windows XP. Instalace tohoto protokolu není v systému Windows XP k dispozici.

Pokud upgrade z předchozí verze systému Microsoft Windows s protokolem AppleTalk nainstalován Průvodce kompatibility zobrazí následující zpráva:
Aktuálně nainstalovaný protokol AppleTalk není kompatibilní se systémem Windows XP a bude nutné odinstalovat pro upgrade pokračovat. Tento protokol je odebrán z této nové verze systému Windows.

Další informace o tomto webu výrobce na adrese http://www.microsoft.com. Webové adresy se mohou měnit, takže nelze připojit k tomuto webu.

Seznam protokolů podporovaných systémem Windows XP naleznete v tématu protokoly systému Windows XP Compatibility List na webovém serveru.

Další informace

Pokud máte tiskárny nebo pracovních stanic, které vyžadují přístup k prostředkům pomocí síťového protokolu, bude možné použít následující možnosti:
  • Služby pro systém Macintosh na serveru se systémem Microsoft Windows 2000 bude pokračovat nabízejí připojení těchto zařízení a prostředky.
  • Převeďte nebo upgradujte síťové tiskárny podporují protokol TCP/IP. Síťový protokol je podporován aktuálními verzemi operačních systémů Macintosh a Microsoft.
  • Nainstalujte řešení výrobců AppleTalk.
Následující software výrobců známé podporu BEZE:
  • MACLAN PC Systems Miramar
Poznámka: Pokud zaznamenáte problémy s produkty jiných výrobců, které jsou zmíněny v tomto článku, obraťte pro podporu výrobce produktu. Ověřte u výrobce verzích své produkty jsou podporovány se systémem Windows XP.

Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 305989 - Poslední aktualizace: 18. října 2001 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kb3rdparty kbinfo kbnetwork KB305989 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:305989

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com