XADM: Služba, která spouští jako účet LocalSystem nelze načíst informace adresáře

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 306029 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud se pokusí načíst adresář klienta MAPI informace je spuštěna jako účet LocalSystem, server globálního katalogu nevrací žádné informace adresáře.

Další informace o DSProxy klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
256976XCLN: Jak MAPI klienti přístup Active Directory

Příčina

K tomuto chování dochází, protože při klienta MAPI se nejprve pokusí načíst informace adresáře, zpočátku kontaktuje server Exchange 2000. Server Exchange 2000 používá proces je známý jako DSProxy proxy tento požadavek serveru globálního katalogu. Pokud je klient založen MAPI ve skutečnosti služba, která je spuštěna jako LocalSystem, používá služba Kerberos jako jeho ověřovací balíček. Však DSProxy součást Exchange 2000 ani není proxy požadavek ověřování Kerberos na serveru globálního katalogu.

Řešení

Toto chování obejít, proveďte změny na MAPI profile, že klient může přímo komunikovat s server globálního katalogu namísto pomocí DSProxy. Postup:
 1. V globální oddíl profilu pro profil MAPI nastavte vlastnost PR_PROFILE_SERVER_VERSION3000 (B80B0000 používáte objednání vysoké bajt).

  Toto nastavení výslovně informuje podsystému MAPI, které tento profil mohou pracovat proti serveru Exchange 2000 a které zprostředkovatel adresáře by měla přímo komunikovat s server globálního katalogu. Další informace o globální oddíly profil klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  188482Postupy: Otevřít oddíl globálního profilu
 2. V globální oddíl profilu pro profil MAPI nastavte vlastnost PR_PROFILE_AUTH_PACKAGERPC_C_AUTHN_GSS_NEGOTIATE (definován jako 9 v záhlaví souboru rpcdce.h). Další informace naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
  http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms692656.aspx
  Používáte objednání vysoké bajt se položky v souboru Mapisvc.inf podobné následující položky:
  PR_PROFILE_SERVER_VERSION B80B0000
  PR_PROFILE_AUTH_PACKAGE 09000000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Microsoft Exchange 2000 Server.

Vlastnosti

ID článku: 306029 - Poslední aktualizace: 3. února 2014 - Revize: 1.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbpending kbbug KB306029 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:306029

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com