XADM: adres defteri bilgileri bir LocalSystem hesabı Al (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir çalıştırır, BIR hizmeti

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 306029 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

MAPI tabanlı bir istemci Adres Defteri'ne alınacak çalışırsa, bilgi LocalSystem hesabı olarak çalışırken, genel katalog sunucusu, herhangi bir adres defteri bilgilerini döndürmüyor.

DSProxy hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
256976XCLN: Nasıl MAPI istemcileri Active Access dizin

Neden

Bu davranış, MAPI tabanlı bir istemci ilk adres defteri bilgi almaya çalıştığında, ilk Exchange 2000 sunucusu kurar oluşur. Exchange 2000 sunucusu DSProxy genel katalog sunucusu bu isteği proxy'ye bilinen bir işlem kullanır. MAPI tabanlı istemci gerçekten LocalSystem olarak çalışan bir hizmeti, hizmetin Kerberos kimlik doğrulama paketi kullanır. Ancak, Exchange 2000'in DSProxy bileşeni değil, proxy Kerberos kimlik doğrulama isteğini genel katalog sunucusuna yapar.

Çözüm

Bu davranışa geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, değişiklikleri yapmak için MAPI profili, böylece istemcinin yerine genel katalog sunucusuyla doğrudan DSProxy kullanarak iletişim kurabilir. Bunu yapmak için:
 1. Genel profil bölümündeki MAPI profili PR_PROFILE_SERVER_VERSION özelliği 3000 için (yüksek bayt sırası kullanıyorsanız B80B0000) ayarlayın.

  Bu ayar özellikle bu profil, bir Exchange 2000 sunucuda çalışabilir ve Adres Kitabı Sağlayıcı doğrudan bir genel katalog sunucusu ile iletişim kurması MAPI alt sistemi bildirir. Genel profil bölümleri hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
  188482Nasıl YAPıLıR: genel profil bölümü açın...
 2. (9 Rpcdce.h üstbilgi dosyası olarak tanımlanmıştır) RPC_C_AUTHN_GSS_NEGOTIATEPR_PROFILE_AUTH_PACKAGE özelliği genel profil bölümünde MAPI profili ayarlayın. Ek bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
  http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms692656.aspx
  Mapisvc.inf dosyasının girdilerinde, yüksek bayt sırası kullanıyorsanız, aşağıdaki girdileri benzer görünür:
  PR_PROFILE_SERVER_VERSION B80B0000
  PR_PROFILE_AUTH_PACKAGE 09000000

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange 2000 Server'da bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 306029 - Last Review: 9 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 1.6
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbpending kbbug KB306029 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:306029

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com