Bir 0x00040820 aldığınız bir .ost dosyası için bir Microsoft Exchange Server posta kutunuzun eşitlemeye çalıştığınızda bir hata iletisi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 306076 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Exchange Server posta 1,82 gigabayt (GB) boyut sınırına ulaştı bir çevrimdışı klasör (.ost) dosyası için eşitlemeye çalışırsanız, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Görev ‘ Microsoft Exchange Server ’ hata bildirdi (0x00040820): arka plan eşitleme hatalar. Çoğu durumda, Silinmiş Öğeler klasöründeki eşitleme günlüğünde daha fazla bilgi kullanılabilir.
Ancak, Eşitleme günlüğü Silinmiş Öğeler klasörü, .ost dosyası Exchange Server posta kutusunda veya silinmiş öğeler klasörü içinde yok.

Neden

Bu davranış, Outlook 2002 yaklaşık 1,82 GB .ost dosya boyutu sınırları nedeniyle oluşur.

Pratik Çözüm

Bu davranışa geçici bir çözüm bulmak için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:
  • .Ost dosyası ile eşitlenmesi için ayarlanmış olan sunucu tabanlı e-posta klasörleri tüm istenmeyen iletileri kalıcı olarak silin. Basın ÜstKrktr + Del verileri Outlook 2002'de kalıcı olarak silinecek. -VEYA-

  • Verileri eşitlenmiş herhangi bir klasörden, Exchange sunucusunda-eşzamanlı olmayan bir klasöre taşıyın. -VEYA-

  • Veri eşitlenen bir klasörden bir kişisel klasörler için taşıma (.pst) dosyası ve kalıcı olarak verileri eşitlenmiş klasöründen silin.

Daha fazla bilgi

Microsoft Office XP Service Pack 1 yüklendikten sonra (SP-1), kişisel klasör'ın 2 gigabayt (GB) boyutunda yaklaşmanıza ve çevrimdışı dosyaları depolamak için bir uyarı alırsınız.

En son Office XP Hizmet Paketi'ni edinme konusunda ek bilgi için, Microsoft Knowledge Base'de bulunan makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
307841OFFXP: en son Office XP hizmet paketi nasıl elde edilir

Özellikler

Makale numarası: 306076 - Last Review: 28 Temmuz 2006 Cuma - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kberrmsg kbprb KB306076 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:306076

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com