Komunikat o błędzie: Nie można ustanowić połączenia z serwerem aktywacji. Sprawdź ustawienia sieciowe...

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 306153 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas próby aktywacji systemu Windows XP w Kreatora aktywacji systemu Windows może pojawić się następujący komunikat o błędzie:
Nie można ustanowić połączenia z serwerem aktywacji. Sprawdź ustawienia sieciowe i upewnij się, że będą mogli połączyć się z Internetem, a następnie spróbuj ponownie.

Numer komunikatu: 32777

Przyczyna

Ten problem może wystąpić, jeśli zegar systemowy komputera różni się znacznie lub związanego z aktualną godzinę i datę. Może to spowodować aktywacji produktu Windows do interpretacji wygasł certyfikat na serwerze aktywacji.

Rozwiązanie

Aby obejść ten problem, sprawdź, czy zegar systemowy używa poprawnej godziny i daty. Jeśli nie można się zalogować, uruchom komputer w trybie awaryjnym (bez obsługi sieci) i Popraw ustawienie zegara systemowego.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych na początku tego artykułu.

Więcej informacji

Jest również możliwe, system BIOS lub sprzętu może spowodować zegara systemowego się błędna, dlatego należy upewnić się, że system BIOS jest aktualny.

Właściwości

Numer ID artykułu: 306153 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Słowa kluczowe: 
kbenv kberrmsg kbprb kbmt KB306153 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:306153

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com