.NET Framework, varolan yüklemesini onarma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 306160 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

İşletim sisteminizi yükseltirseniz veya geçerli .NET Framework yüklenmesi başarısız olursa .NET Framework'ün yüklemenizi onarmanız gerekebilir. Bu makalede bunun nasıl yapılacağı açıklanır.

.NET Framework Kurulumu onarmak için adımlar

 1. Özgün yükleme kaynağı elde edilir. Örneğin, işaretlemelisiniz bir CD'den veya DVD'den .NET Framework yüklü, bu diski takın. İşaretlemelisiniz yüklenen .NET Framework, .NET Framework yeniden yükleyin. Tıklattığınızdan emin olun diske kaydet. .NET Framework bir ağ paylaşımından yüklediyseniz, thatshare için yeniden bağlayın.
 2. Başlat' ı tıklatın, Çalıştır' ı tıklatın, aşağıdaki komutu ve tıklayın Tamamyazın:
  N:\dotnetframework\dotnetfx.exe /t:c:\temp /c:"msiexec.exe /i c:\temp\netfx.msi REINSTALL = ALL REINSTALLMODE = vomus ="
  Not DeğiştirN:\ Bu komut sözdizimi özgün yükleme yolu.

  Önemli C:\temp klasörünü bilgisayarınıza yüklemediyseniz, bu komutu çalıştırmanız onebefore oluşturun.
Microsoft Windows Installer doğrulayın ve .NET Framework yüklemesini onarın.

Özellikler

Makale numarası: 306160 - Last Review: 8 Aralık 2013 Pazar - Gözden geçirme: 12.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft .NET Framework 2.0
 • Microsoft .NET Framework 1.1
 • Microsoft .NET Framework 1.0
Anahtar Kelimeler: 
kbhowtomaster kbsetup kbmt KB306160 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 306160

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com