Riešenie problémov s America Online v systéme Windows XP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 306478 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Po inovácii na systém Microsoft Windows XP zo systému Microsoft Windows 98, Microsoft Windows 98 Second Edition, Microsoft Windows Millennium Edition (Me), Microsoft Windows NT 4.0 alebo Microsoft Windows 2000 sa môže zobraziť jedno z nasledujúce chybové hlásenia v America Online (AOL) pri pokuse pripojenie AOL:
 • Sieť má prestal reagovať.
 • Nepodarilo sa inicializovať modem.
 • Konfigurácia sieťového adaptéra. prosím počkajte.
Pri pokuse o pripojenie AOL pomocou modemu, počítač môže Vytočiť znova po niekoľkokrát, pretože sa nedá pripojiť. Keď sa vyskytne takéto správanie, môžete dostávať "Nedá sa inicializovať modem" chybové hlásenie, AOL vytočí, dostane nosného signálu a potom zablokuje hore. V stavovom riadku zobrazí "sa nepodarilo vykonať pripojenie"správy. Pripojenia cez protokol TCP/IP pracovať správne.

PRICINA

Toto správanie sa vyskytuje, pretože softvéru AOL nainštaluje svoje vlastné sieťový adaptér, ktorý nepracuje so systémom Windows XP. AOL sieťový adaptér je súbor ovládača (.vxd) virtuálneho zariadenia.

RIESENIE

Ak chcete tento problém odstrániť, nainštalujte softvér, AOL 7.0 alebo novší. Urobíte to takto:
 1. Uistite sa, modem funguje správne v systéme Windows XP:
  1. Kliknite na tlačidlo Štart, a potom kliknite na tlačidlo Ovládací Panel.
  2. Kliknite na tlačidlo Telefónu a modemu Možnosti.
  3. Kliknite na tlačidlo Modemy kartu.
  4. Kliknite na modem a potom kliknite na tlačidlo Vlastnosti.
  5. Kliknite na tlačidlo Diagnostika kartu.
  6. Kliknite na tlačidlo Dotaz Modem.

   Ak modem neodpovedá na diagnostiku, skontrolujte, či modem je podporovaný v systéme Windows XP a že máte najnovšie ovládače pre modem. Obráťte sa na výrobcu modemu pre aktualizované ovládače pre Systém Windows XP.
 2. Ak modem reaguje na diagnostiku, overte verziu systému softvéru AOL, ktorý je nainštalovaný na vašom počítači. Chcete urobiť, kliknite na tlačidlo O America Online na pomoc menu v AOL.

  Pre modem správne pracovať so systémom Windows XP, musíte mať AOL 7.0 alebo novšiu. Ak nie je AOL 7.0 alebo novšiu, pokračujte krokom 3.
 3. Ak sa môžete pripojiť na AOL, stiahnuť najnovšiu aktualizáciu alebo verziu softvéru AOL.

  Poznámka Existujú dve verzie softvéru AOL 6.0. Ak máte systém Windows 95, Windows 98 alebo Windows Me verziu služby AOL, kontaktujte AOL získať aktualizované CD-ROM, ktorý obsahuje verziu, ktorá je určená pre systém Windows XP.

DALSIE INFORMACIE

Ďalšie informácie o AOL je k dispozícii na nasledujúcich AOL Webová lokalita:
http://www.AOL.com/
Zoznam telefónnych čísel, AOL technickej podpory, navštívte nasledujúce webová lokalita spoločnosti AOL:
http://help.AOL.com/help/supportcentral/supportcentral.do
Microsoft poskytuje kontaktné údaje tretích strán k vám pomôže nájsť technickej podpory. Toto kontaktné informácie môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Microsoft nemá zaručiť správnosť tejto tretej strany kontakt informácie.

AOL pre systém Windows 95

Windows XP Upgrade správa varuje, že bude AOL pre systém Windows 95 fungovať po inovácii na systém Windows XP. Kontaktujte AOL získať verziu, ktorá je kompatibilná s Windows XP.

Ak sa pokúsite nainštalovať AOL pre systém Windows 95, dostanete nasledujúce hlásenie:
Nastavenie
Táto verzia programu America Online spustia iba pod operačným systémom Windows 95.

AOL 3.0

Windows XP Upgrade správa varuje, že AOL 3.0 nebude fungovať po inovácii na systém Windows XP. Kontaktujte AOL získať verziu, ktorá je kompatibilná so systémom Windows XP.

Ak ste Skúste nainštalovať AOL 3.0, môžu byť inštalované, ale pri pokuse spustiť môže sa zobraziť nasledovné chybové hlásenie:
AOL
Táto kópia softvéru AOL bol určený pre použitie v starších verziách operačného systému Windows. Je možné podpísať AOL služba. Prosím kliknite na "podrobnosti pre ďalšie možnosti na získanie kompatibilný verziu softvéru AOL.
Ak kliknete na Pokračovať v, môže zobraziť nasledujúce chybové hlásenie:
WAOL spôsobil všeobecnú chybu ochrany v module SUPERSUB.Knižnica DLL v 0001:325B vyberte zatvorte. WAOL sa zavrie.

AOL 4.0

Windows XP Upgrade správa varuje, že AOL 4.0 nebude fungovať po inovácii na systém Windows XP. Kontaktujte AOL získať verziu, ktorá je kompatibilná so systémom Windows XP.

Ak pokúsite sa nainštalovať AOL 4.0, môže sa zobraziť nasledovná chyba Správa:
AOL
Táto kópia softvéru AOL bola určené na použitie v starších verziách operačného systému Windows. Môžete môcť prihlásiť v službe AOL. Prosím kliknite na "podrobnosti pre ostatné možnosti na získanie kompatibilnú verziu softvéru AOL.
Ak kliknete na tlačidlo Pokračovať v, môže zobraziť nasledujúce chybové hlásenie:
WAOL spôsobil všeobecnú chybu ochrany v module OBJWRAP.DLL na 001: 037 C. Zvoľte Zavrieť. WAOL sa zavrie.
S niektorými CD, pri pokuse nainštalovať AOL 4.0, môže sa zobraziť nasledujúce chybové hlásenie:
America Online Inštalácia
Odporúčanie

Odporúčame inštaláciu AOL 3.0 16-bitové, pretože sa ukázalo, že používate systém Windows NT. AOL 3.0 16-bitové je najnovšiu verziu služby AOL, ktorý beží na Windows NT.

AOL 3.0 s zábavné a ľahko ovládateľný.
Kliknite na tlačidlo Ďalej a pokračujte s inštaláciou AOL 3.0 16-bitový.
Ak kliknete na Budúci, môže zobraziť nasledujúce chybové hlásenie:
WAOL spôsobil všeobecnú chybu ochrany v module SUPERSUB.Knižnica DLL v 0001:325B vyberte zatvorte. WAOL sa zavrie.

AOL 5.0

Windows XP Upgrade správa varuje, že AOL 5.0 nebude po inovácii na systém Windows XP pracovať. Avšak, musíte použiť novšiu verziu služby AOL spustiť AOL v systéme Windows XP. Kontaktné AOL ďalšie informácie. Môžete nastaviť AOL 5.0 použiť pripojenie LAN TCP/IP namiesto modemu a potom sa pripojiť na Internet prostredníctvom iného poskytovateľa internetových služieb (ISP) telefonické pripojenie alebo iný spôsob pripojenia na Internet. Ak je to prípad, niektoré funkcie softvéru AOL môže pracovať (ako napríklad pošta). Avšak, prehľadávanie Internetu nebude fungovať správne.

AOL 6.0

Windows XP Upgrade správa varuje, že AOL 6.0 nesmú po inovácii na systém Windows XP pracovať. Avšak, musíte použiť novšiu verziu služby AOL spustiť AOL v systéme Windows XP. Kontaktné AOL ďalšie informácie. Je možné nastaviť AOL 6.0 použiť pripojenie LAN TCP/IP namiesto modemu a potom pripojiť na Internet prostredníctvom iného poskytovateľa internetových služieb telefonické pripojenie alebo iný spôsob pripojenia na Internet. Ak je to prípad, niektoré funkcie softvéru AOL môže pracovať (ako napríklad pošta). Avšak, prehľadávanie Internetu nebude fungovať správne.

Ak nainštalujete AOL 6.0 pre systém Windows 95, Windows 98, Windows Millennium a Windows 2000 Revízia 4097.353 (32-bit), môže zobraziť nasledujúce hlásenie. Toto hlásenie sa môže zobraziť na obrazovke po dlhú dobu.
Konfigurácia sieťového adaptéra. prosím počkajte
The produkty tretích strán, ktoré sú popísané v tomto článku sa vyrábajú pomocou spoločnosti, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Microsoft robí bez záruky a implikovaných alebo inak, týkajúce sa výkonnosť alebo spoľahlivosť týchto výrobky.

Vlastnosti

ID článku: 306478 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kburl kb3rdparty kbenv kberrmsg kbprb kbtshoot kbmt KB306478 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:306478

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com