Kullanma'nda belirli bir dosya mı, Active Directory Connector Yükseltme başarılı.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 306505 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Active Directory Bağlayıcısı (ADC) hizmet paketi 1 (SP1), kendi Kur programı hizmet paketinin ADC\i386 klasöründe vardır. Microsoft Exchange 2000 Server SP1 veya sonraki yükleme ADC otomatik olarak güncelleştirmez. ADC Kur programını çalıştırdığınızda, the ADC gerçekten yayımlanan özgün sürümünden SP1 sürümü için yeniden yüklenir. Bazı durumlarda, tüm dosyaların doğru güncelleştirilmiş olduğundan ve iptal, yeniden deneyin veya yoksaymasını ADC Kur programı tarafından istenir. Yeniden Dene'yi seçerseniz, Kur programı başarısız olur ve Yoksay ' ı seçerseniz, dosyaların doğru güncelleştirilmez.

Güncelleştirilmez, dört Exchmem.dll Address.dll, Escprint.dll ve Maildsmx.dll dosyalardır.

Neden

Bu davranış, Kur programını çalıştırdığınızda Active Directory Kullanıcıları ve Bilgisayarları ek bileşenini bu makalenin "Belirtiler" bölümünde listelenen dosyaların kullandığı için Active Directory Kullanıcıları ve Bilgisayarları ek bileşenini çalıştırıyorsa ortaya çıkabilir.

Çözüm

Bu davranışı gidermek için <a0></a0>, her türlü Exchange kurulumu veya güncelleştirmesi program çalıştırmadan önce tüm Exchange ile ilgili Microsoft Yönetim Konsolu'nu (MMC) ek bileşenleri kapatın.

Özellikler

Makale numarası: 306505 - Last Review: 25 Ekim 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 2.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb KB306505 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:306505

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com