Номер статті: 306525 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Версію цієї статті для Microsoft Windows 2000 можна знайти за номером 327850. (може бути англійською мовою)
Версію цієї статті для Microsoft Windows Millennium Edition можна знайти за номером 268331. (може бути англійською мовою)
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ВСТУП

У статті описано спосіб налаштування засобу автоматичного оновлення у Windows таким чином, щоб у випадку наявності важливих оновлень для вашого комп’ютера відображалося сповіщення. Також можна вказати, щоб перевірка наявності та установка оновлень виконувалася за певним розкладом.

Примітка. Досвідчені користувачі та фахівці з інформаційних технологій можуть налаштувати автоматичні оновлення за допомогою групової політики в середовищі Active Directory або параметрів реєстру (без використання Active Directory). Щоб отримати додаткові відомості про настройку автоматичного оновлення за допомогою вищезгаданих методів, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
328010 Як налаштувати засіб автоматичного оновлення за допомогою групової політики або параметрів реєстру

Необхідні умови

Використання найновішої версії засобу автоматичного оновлення

Наведені в цій статті відомості розраховано на користувачів, які використовують найновішу версію засобу автоматичного оновлення. Найновіша версія засобу автоматичного оновлення входить до складу Windows XP з пакетом оновлень 2 та пізніших версій, а також Windows Vista й Windows 7.

Якщо використовується Windows XP Professional, Windows XP Home Edition або Windows XP 64-Bit Edition, для отримання найновішої версії засобу автоматичного оновлення необхідно інсталювати пакет оновлень 2 (SP2) або пакет оновлень 3 (SP3) для Windows XP. Щоб отримати додаткові відомості про отримання пакета оновлення 2 (SP2), клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
322389 Як отримати найновіший пакет оновлення для Windows XP
Примітка. Для інсталяції пакета оновлень 3 для Windows XP комп’ютер має працювати під керуванням Windows XP SP1a або Windows XP SP2.

Вхід до системи з використанням облікового запису адміністратора

У Windows XP Home Edition для інсталяції компонентів або змінення настройок засобу автоматичного оновлення необхідно ввійти до системи як адміністратор комп’ютера. У Windows XP Professional необхідно ввійти до системи як адміністратор або член групи адміністраторів.
http://support.microsoft.com/gp/admin?ln=uk-ua
У Windows Vista або Windows 7 відобразиться запит на підтвердження чи введення пароля адміністратора.

Примітка. Якщо комп’ютер підключено до мережі, завершенню описаної в цій статті процедури можуть перешкоджати настройки мережної політики. Якщо ви не маєте дозволу на виконання цих дій, зверніться до адміністратора мережі.

Увімкнення й використання автоматичних оновлень

Увімкніть автоматичне оновлення. Щоб ми ввімкнули для вас автоматичні оновлення, перейдіть до розділу Виправити автоматично. Щоб увімкнути автоматичні оновлення самостійно, перейдіть до розділу Виправити вручну.

Виправити автоматично

Щоб вирішити цю проблему автоматично, клацніть посилання Вирішити проблему. Потім у діалоговому вікні Завантаження файлу клацніть Виконати й дотримуйтесь інструкцій майстра.
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Увімкнути автоматичні оновленняВимкнути автоматичні оновлення
Fix this problem
Microsoft Fix it 50362
Fix this problem
Microsoft Fix it 50363


Примітка. Цей майстер може бути доступний лише англійською мовою, проте функцію автоматичного виправлення можна застосовувати також до інших мовних версій Windows.

Примітка. Якщо ви працюєте не за тим комп’ютером, на якому виявлено неполадку, засіб автоматичного виправлення можна зберегти на флеш-пам’ять або компакт-диск, а потім запустити на потрібному комп’ютері.

Виправити вручну

Windows Vista й Windows 7

Щоб увімкнути автоматичні оновлення самостійно, виконайте наведені нижче дії.
 1. Клацніть Пуск, введіть Windows update у полі пошуку, після чого натисніть Windows Update у списку Програми.
 2. У лівій області клацніть Змінити настройки.
 3. Виберіть потрібну настройку.
 4. У розділі Рекомендовані оновлення встановіть прапорець Отримувати рекомендовані оновлення так само, як і важливі оновлення або Включати рекомендовані оновлення під час завантаження, інсталяції або надсилання сповіщень про оновлення та натисніть OK.

Windows XP

Щоб увімкнути автоматичні оновлення самостійно, виконайте наведені нижче дії.
 1. Клацніть Пуск, виберіть команду Виконати, введіть sysdm.cpl і натисніть клавішу ENTER.
 2. Відкрийте вкладку Автоматичне оновлення та виберіть один із наведених нижче параметрів. Рекомендується встановити параметр Автоматично (рекомендовано). Автоматично завантажувати й інсталювати на комп’ютер рекомендовані оновлення.
  • Автоматично (рекомендовано). Автоматично завантажувати й інсталювати на комп’ютер рекомендовані оновлення.

   Якщо вибрати цей параметр, Windows визначає наявність підключення до Інтернету та шукає на веб-сайті служби Windows Update або Microsoft Update оновлення, які підходять для вашого комп’ютера. Оновлення завантажуються автоматично у фоновому режимі, користувачеві про це не сповіщається та його робота не переривається. Протягом завантаження оновлень в області сповіщень на панелі завдань відображається відповідний значок. Якщо навести на нього вказівник миші, буде показано стан завантаження. Коли завантаження буде завершено, в області сповіщень з’явиться повідомлення, яке дасть змогу переглянути заплановані для інсталяції оновлення.
   • Виберіть у списках потрібні дату та час завантаження й інсталяції запланованих оновлень. Автоматичні оновлення можуть виконуватися в будь-який час доби. На час запланованої інсталяції оновлень комп’ютер має бути ввімкнуто.
   • Оновлення можна інсталювати відразу після завантаження. Для цього натисніть повідомлення про стан завантаження або піктограму засобу оновлення та клацніть Інсталювати. Якщо відмовитися від негайної інсталяції оновлень після їх завантаження, Windows виконає її в запланований час.
  • Завантажувати оновлення та пропонувати користувачеві установити їх

   Якщо вибрати цей параметр, Windows визначає наявність підключення до Інтернету й автоматично завантажує оновлення з веб-сайту служби Windows Update або Microsoft Update. Протягом завантаження оновлень в області сповіщень на панелі завдань відображається відповідний значок. Якщо навести на нього вказівник миші, буде показано стан завантаження. Коли завантаження буде завершено, в області сповіщень з’явиться повідомлення, яке дасть змогу переглянути заплановані для інсталяції оновлення.
   • Якщо потрібно інсталювати завантажені оновлення, натисніть повідомлення або піктограму засобу оновлення та клацніть Інсталювати.
   • Якщо установлювати завантажене оновлення не потрібно, натисніть кнопку Подробиці та зніміть прапорець біля цього оновлення.
  • Сповіщати користувача, але не виконувати автоматичного завантаження та установки оновлень

   Якщо вибрати цей параметр, Windows визначає наявність підключення до Інтернету та шукає оновлення на веб-сайті служби Windows Update або Microsoft Update. Коли знайдено відповідні оновлення для завантаження й інсталяції, в області сповіщень на панелі завдань відображається повідомлення та піктограма автоматичного оновлення.
   • Щоб переглянути ці оновлення, клацніть значок або повідомлення. Якщо завантажувати вибране оновлення не потрібно, зніміть прапорець біля нього. Щоб завантажити вибрані оновлення, натисніть кнопку Почати завантаження. Під час завантаження оновлень піктограма автоматичного оновлення залишається в області сповіщень на панелі завдань. Якщо навести на нього вказівник миші, буде показано стан завантаження.
   • Коли завантаження буде завершено, в області сповіщень з’явиться повідомлення про те, що оновлення готові до інсталяції. Щоб інсталювати оновлення, клацніть піктограму автоматичного оновлення або повідомлення й виберіть команду Інсталювати.
 3. Натисніть кнопку OK.
Щоб отримати додаткові відомості про планування автоматичних оновлень, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
327838 Як запланувати автоматичні оновлення у Windows XP, Windows 2000 та Windows Server 2003

Режим нагадування про невиконану інсталяцію оновлень

Якщо налаштувати засіб автоматичного оновлення на відображення сповіщень перед завантаженням та інсталяцією оновлень, у Windows відображатимуться піктограма та повідомлення (в області сповіщень на панелі завдань).

Якщо не потрібно завантажувати або інсталювати оновлення просто зараз, клацніть піктограму автоматичного оновлення чи повідомлення в області сповіщень на панелі завдань і виберіть у діалоговому вікні Автоматичне оновлення команду Нагадати пізніше. У полі Нагадування можна вказати проміжок часу, через який Windows має нагадати про оновлення.

Нагадування про завантаження оновлень з'являється лише тоді, коли діє підключення до Інтернету. Нагадування про інсталяцію відображається за вказаним розкладом.

Призупинення та відновлення завантаження

Процес завантаження можна призупинити та відновити в будь-який час. Якщо після призупинення завантаження підключення до Інтернету було закрито або комп'ютер перезавантажено, Windows автоматично відновлює процес завантаження, коли підключення до Інтернету відновлюється.

Щоб призупинити або відновити завантаження, виконайте такі дії.
 1. Під час завантаження клацніть піктограму, яка відображається в області сповіщень, і виберіть команду Призупинити.
 2. Коли можна буде продовжити завантаження, клацніть піктограму автоматичного оновлення та виберіть команду Продовжити.

Відновлення відхилених оновлень

Якщо ви відмовилися від завантаження певного оновлення, можна змінити настройки таким чином, щоб засіб автоматичного оновлення запропонував його знову. Для відновлення відхилених оновлень виконайте такі дії.
 1. Клацніть Пуск, виберіть команду Виконати, введіть sysdm.cpl і натисніть клавішу ENTER.
 2. Відкрийте вкладку Автоматичне оновлення та клацніть посилання Відновити приховані оновлення.
 3. Для відновлення відхилених оновлень натисніть кнопку Так.

Вимкнення автоматичних оновлень

Якщо потрібно вимкнути автоматичні оновлення, виконайте наведені нижче дії.
 1. Клацніть Пуск, виберіть команду Виконати, введіть sysdm.cpl і натисніть клавішу ENTER.
 2. Відкрийте вкладку Автоматичне оновлення та виберіть Вимкнути автоматичне оновлення.
 3. Натисніть кнопку OK.

Наступні кроки

Якщо після застосування цих способів проблему вирішити не вдалося, скористайтеся рішеннями, наведеними на веб-сайті служби підтримки користувачів корпорації Майкрософт. На веб-сайті служб технічної підтримки клієнтів Microsoft пропонуються наведені нижче ресурси.
 • База знань із можливістю пошуку. Перегляд відомостей про технічну підтримку та пошук засобів самостійного вирішення питань для продуктів Microsoft.
 • Центри рішень. Перегляд відповідей на поширені запитання, що стосуються певного продукту, а також отримання рекомендацій від служби технічної підтримки.
 • Інші варіанти технічної підтримки. Опублікування запитання в Інтернеті, зв’язок зі службами технічної підтримки клієнтів Microsoft або надсилання відгуку.

Додаткові відомості

Оновлення файлів за допомогою служби Windows Update або Microsoft Update

Навіть у випадку вимкнення автоматичних оновлень можна інсталювати певні оновлення з веб-сайту служби Windows Update або Microsoft Update. Згадані веб-сайти – це каталоги компонентів (драйверів, виправлень безпеки, важливих оновлень, поточних файлів довідки та продуктів для Інтернету), які можна завантажити для підтримання системи в оновленому стані.

Щоб інсталювати важливі оновлення для системних файлів за допомогою веб-сайту служби Windows Update або Microsoft Update, виконайте наведені нижче дії.
 1. Запустіть Microsoft Internet Explorer.
 2. У меню Сервіс виберіть команду Windows Update.
 3. Натисніть кнопку Так, коли буде запропоновано установити програмне забезпечення.

  З'явиться домашня сторінка Windows Update або Microsoft Update.
 4. Натисніть Швидка інсталяція (рекомендовано): пріоритетні оновлення. Служба Windows Update або Microsoft Update спробує знайти важливі оновлення, доступні для вашого комп’ютера.
 5. Щоб установити всі наявні важливі оновлення, натисніть кнопку Інсталювати.
Також у каталозі служби Windows Update або Microsoft Update можна виконати пошук оновлень для подальшого завантаження й інсталяції їх на інших комп’ютерах під керуванням Windows 98, Windows Millennium Edition, Windows 2000, Windows XP та Windows Server 2003, підключених до вашої домашньої або корпоративної мережі.

Примітка. Корпорація Майкрософт рекомендує завантажувати оновлення з каталогу Windows Update або Microsoft Update лише досвідченим користувачам і адміністраторам. Для отримання додаткових відомостей про використання каталогу Windows Update клацніть цей номер статті, щоб переглянути її в базі знань Майкрософт:
323166 Як завантажити оновлення, які включають драйвери та виправлення з каталогу Windows Update

Властивості

Номер статті: 306525 - Востаннє переглянуто: 6 червня 2013 р. - Редакція: 12.1
Застосовується до:
 • Microsoft Update
Ключові слова: 
kbwindowsupdatev6 kbenv kbhowtomaster kbupdate kbmsifixme kbfixme KB306525

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com