Номер статті: 306550 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Щоб продовжити отримання оновлень безпеки для Windows, переконайтеся, що комп’ютер-зразок працює під керуванням Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3). Додаткові відомості, зверніться до цієї веб-сторінка Майкрософт: Закінчення підтримки для деяких версій Windows

Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ВВЕДЕННЯ

Windows XP можна надсилати, отримувати, відстежувати та монітор факсів без зовнішніх факсу. Проте компонент факсу інстальовано автоматично під Вільний час інсталяції Windows. У цій статті описується, як інсталювати, увімкнути та настроїти службу факсів у Windows XP.

Ця стаття призначена для початку для користувачів.

Вам буде простіше слідувати інтерактивні елементи, доцільно спочатку роздрукувати цю статтю.

Додаткові відомості

Вимоги

 • комп’ютер-зразок, який працює під керуванням Windows XP, оснащено факс-модем, який підключений до телефонної лінії

  Більшість сучасних модемів є Факс-модеми. Якщо ви не впевнені, чи ваш модем можна надсилати та отримувати факси, перегляньте документацію, яка додається до вашого модема.
 • Компакт-диск, потрібно інсталювати Windows XP
коментар до обговорення
 • Вам не потрібно окремого факсу надсилати та отримувати факси за допомогою служби факсів Windows XP.
 • Якщо ви плануєте передати друкованих матеріалів по факсу, ви повинні мати сканер. Якщо ви плануєте створити факси в електронному вигляді, вам не потрібно сканера.

Інсталювати компонент факсу

Щоб інсталювати компонент факсу, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Початиа потім натисніть кнопку Запустити.
 2. Скопіюйте та вставте або введіть таку команду в в Відкрити Поле а потім натисніть кнопку Гаразд:
  запит appwiz. CPL
  Це може забрати декілька секунд для комп ' ютера скласти список програм. На запит на додавання або видалення програм Відкриється діалогове вікно.
 3. Натисніть кнопку запит на додавання й видалення компонентів Windows ліворуч від списку програм для запуску на Майстер компонентів Windows. Це займе кілька секунд.
 4. У в Компоненти список, щоб виділити на Служби факсів прапорець і натисніть кнопку Наступний. Буде інстальовано служби факсів.
 5. Якщо буде запропоновано, вставте компакт-диск Windows XP і натисніть кнопку Гаразд.

  Якщо Вас вітає Microsoft Windows XP вікно відкриється, натисніть кнопку X у верхньому правому куті, щоб закрити його.
 6. Натисніть кнопку Закінчитиа потім натисніть динамічна піктограма X у верхньому правому куті на запит на додавання або видалення програм діалогове вікно закрити його.
Факс компонент Windows XP потрібно інсталювати зараз. Якщо у вас є проблеми з установкою компонент факсу, перейдіть до розділу «Подальші кроки».

Наступний крок полягає в тому, щоб настроїти службу факсів. Для цього перейдіть до розділу «Настроювання служби факсів».

Настроїти службу факсів

Настроювання факсів можливостей у Windows XP, виконайте такі дії:

Крок 1: Налаштувати титульну сторінку, виберіть модем та ввімкнути службу Факс для надсилання та отримання факсів

 1. Натисніть кнопку Почати, наведіть вказівник на пункт Усі програми, наведіть вказівник на пункт Аксесуари, наведіть вказівник на пункт Зв'язок, наведіть вказівник на пункт Факса потім натисніть кнопку Факс консолі.

  Відкриється майстер настройки факсу.
 2. Якщо буде запропоновано, введіть код населеного пункту або код населеного пункту ваше поточне розташування, код оператора, на номер, що вам потрібно набрати спочатку набрати на та телефонної системи, що ви використовуєте (тоновий або імпульсний) і натисніть кнопку Гаразд.

  Якщо на Телефони й модеми відображається діалогове вікно, виберіть розташування (якщо існує більше одного) і натисніть кнопку Гаразд.
 3. Натисніть кнопку Наступний, введіть відомості, які відображаються на титульній сторінці факсу, і натисніть кнопку Наступний.
 4. У в Будь ласка виберіть Факс список, виберіть модем, який ви хочете використовувати.
 5. Якщо ви хочете, щоб вимкнути можливість надсилання факсів із цього комп'ютера, клацніть Очистити в Дозволити надсилання прапорець.

  Примітка За промовчанням на Дозволити надсилання установлено прапорець.
 6. Натисніть кнопку установіть прапорець увімкнути отримання, якщо потрібно, щоб комп’ютер-зразок для отримання факсів.

  Примітка Коли цей прапорець установлено, можна натиснути кнопку Відповідати вручну Якщо ви не хочете, щоб комп’ютер-зразок на автоматичне отримання факсів. За промовчанням Автовідповіді на включений.
 7. Натисніть кнопку Наступний.

Крок 2: Введіть відомості про відправника TSID і одержувача CSID та настроювання друку та збереження налаштувань

 1. Введіть передає до передачі абонента (TSID), яку потрібно використовувати у в ВІДПРАВНИКА TSID Поле.

  Примітка Із кодом TSID є обов'язковою в деяких районах. Цей ідентифікаційні дані зазвичай з'являється у заголовку, Факс, що ви отримали і може допомогти вам визнати факсимільний апарат де виникла Факс. Із кодом TSID зазвичай включає в себе бізнес-ім'я та номер факсу відправника.
 2. Натисніть кнопку Наступний.
 3. Введіть у абонента (CSID) у в ОДЕРЖУВАЧА CSID Поле.

  Примітка Одержувача CSID введеного тексту з'являється на Факс машини, що надсилання факсів до вас. Наприклад, якщо ввести "123 Факс", машина, яка надсилає вам Факс може відображати протокол IMAP "Надсилання факсу 123 Факс" для надсилання.
 4. Натисніть кнопку Наступний.
 5. Щоб виділити на Друкувати на прапорець, якщо потрібно, щоб кожен Факс, що ви отримаєте, щоб автоматично друкувати. Коли встановлено цей прапорець, можна вибрати певний принтер для друку на Факс.
 6. Щоб виділити на Зберегти копію в іншій папці прапорець, якщо потрібно архівувати копію кожного факсу. Коли встановлено цей прапорець, Укажіть розташування для збереження копії Факс.
 7. Натисніть кнопку Наступний.
 8. Підтвердьте параметри конфігурації в в Конфігурації резюме список і натисніть кнопку Закінчити.

  Майстер настройки факсу закривається, і відкривається вікно консолі факсу. Тепер комп’ютер-зразок настроєно на надсилання або отримання факсів.
Якщо у вас є, щоб змінити настройки служби Факс, використовуйте майстер настроювання Факс, дотримуючись інструкцій в розділі "Змінення конфігурації факсу".

Якщо служба факсів Windows не працює так, як ви очікували, перейдіть до розділу «Подальші кроки». Відомості про отримання факсів або надсилання відсканованого документа або зображення перейдіть до розділу "Додаткові відомості".

Змінити конфігурації факсу

Змінити настройки служби Факс за допомогою майстра настроювання факсів. Майстер настройки факсу можна запустити з вікна консолі факсу. Щоб запустити майстер настройки факсу, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Почати, наведіть вказівник на пункт Усі програми, наведіть вказівник на пункт Аксесуари, наведіть вказівник на пункт Зв'язок, наведіть вказівник на пункт Факса потім натисніть кнопку Факс консолі.
 2. У консолі факсу клацніть Настроювання Факс на в Інструменти меню, щоб запустити майстер настройки факсу.

  Примітка Може бути запит на "розблокувати" програми. Якщо це так, натисніть кнопку Розблокувати.

НАСТУПНІ КРОКИ

Якщо ці способи не допоможуть вам, ви можете попросити кого-небудь, ви знаєте про допомогу, або ви можете Microsoft клієнта підтримки послуг веб-сайт знайти інші рішення. Деякі застосунок-служба, які надає Microsoft клієнта підтримки послуг веб-сайті, належать:
 • Для пошуку бази знань: Пошук допоміжних технічних відомостей і засобів самостійного сценарій виконання для продуктів Майкрософт.
 • Центр рішень: Переглянути продукт-часті запитання та рекомендацій із технічної підтримки.
 • Інші варіанти підтримки: Використовувати Інтернет, щоб поставити запитання, зверніться до представник служби підтримки клієнтів корпорації Майкрософт або надіслати відгук.
Якщо ви як і раніше, є питання, після того, як ви використовуєте ці веб-сайти Майкрософт, або якщо ви не можете знайти рішення на Microsoft підтримки послуг веб-сайту, клацніть посилання, щоб звернутися до представник служби підтримки клієнтів.
http://support.Microsoft.com/contactus

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про те, як отримати факс клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
306662Як отримати факс у Windows XP
Щоб отримати додаткові відомості про те, як Факс комп’ютер-зразок відсканований документ або зображення клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
306663Як Факс відсканований документ або зображення у Windows XP

Властивості

Номер статті: 306550 - Востаннє переглянуто: 15 листопада 2012 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Ключові слова: 
kbenv kbhowtomaster kbmt KB306550 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 306550

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com