כיצד לסדר קבצים באמצעות תצוגות תיקיה ב- Windows XP

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 306554 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

תקציר

מאמר זה מתאר כיצד לארגן האופן שבו קבצים מקובצים בעת הצגתם בתיקיות.

מבט כולל על תיקיות וקבצים צפייה

Windows מספק מספר דרכים חדשות לסידור ולזיהוי של הקבצים שלך כאשר אתה מציג אותם ב- Windows XP תיקיות מיוחדות, כגון תיקיות המוסיקה שלי, התמונות שלי או סרטי הווידאו שלי. כאשר תיקיה פתוחה, באפשרותך להשתמש באחת מאפשרויות התצוגה (הממוקמת בתפריט תצוגה ) המתוארים בסעיף זה.

הערה: אפשרויות הסידור בכל תיקיה משתנות בהתאם לסוג של התיקייה שאין באפשרותך לפתוח. לדוגמה, תצוגת סרט שקופיות זמינה רק בתיקיות המכילות תמונות.
 • הצג בקבוצות

  בעת שימוש הצג בקבוצות אפשרות, ניתן לקבץ הקבצים לפי פרט כלשהו מפרטי הקובץ, כגון שם, גודל, סוג או תאריך שינוי. לדוגמה, אם תקבץ לפי סוג קובץ, קבצי תמונה מוצגות בקבוצה אחת, קבצי Microsoft Word מוצגות בקבוצה אחרת וקבצי Excel בקבוצה אחרת. הצג בקבוצות זמינה בתצוגות תמונות ממוזערות, משבצות, סמלים ופרטים. כדי להציג את הקבצים שלך בקבוצות, בתפריט תצוגה , הצבע על סדר סמלים לפי, ולאחר מכן לחץ על הצג בקבוצות.
 • תמונות ממוזערות

  בתצוגת תמונות ממוזערות מוצגות תמונות שתיקיה מכילה בסמל התיקיה כך יוכלו לזהות במהירות את תוכן התיקיה. לדוגמה, אם אחסנת תמונות במספר תיקיות שונות, בתצוגת תמונות ממוזערות, באפשרותך לדעת במבט איזו תיקיה מכילה את התמונות שהרצויות. Windows מציג עד ארבע תמונות ברקע של תיקיה כברירת מחדל. באפשרותך גם לבחור תמונה אחת לזיהוי תיקיה בתצוגת תמונות ממוזערות. שם התיקיה המלא מוצג תחת התמונה הממוזערת.
 • אריחים

  תצוגת משבצות מציגה את הקבצים והתיקיות שלך כסמלים. הסמלים גדולים יותר מאשר בתצוגת סמלים הינם סוג המידע שבחרת מוצג תחת שם הקובץ או התיקיה. לדוגמה, אם תמיין את הקבצים שלך על-ידי סוג, מסמך Microsoft Word מוצג תחת שם קובץ עבור מסמך של Microsoft Word.
 • סרט שקופיות

  תצוגת סרט שקופיות זמינה בתיקיות של תמונות. התמונות מוצגות בשורה אחת של תמונות ממוזערות. באפשרותך לגלול בין התמונות באמצעות לחצני החצים שמאלה וימינה. אם תלחץ על תמונה, היא מוצגת כתמונה גדולה יותר מעל התמונות האחרות. כדי לערוך, להדפיס או לשמור את התמונה בתיקיה אחרת, לחץ פעמיים על התמונה.
 • סמלים

  תצוגת סמלים מציגה את הקבצים והתיקיות שלך כסמלים. שם הקובץ מוצג תחת הסמל; עם זאת, לא מוצג מידע מיון. בתצוגה זו ניתן להציג את הקבצים והתיקיות שלך בקבוצות.
 • רשימה

  תצוגת הרשימה מציגה את תוכן התיקיה כרשימה של שמות קבצים או תיקיות ולפניהם סמלים קטנים. תצוגה זו שימושית אם התיקיה מכילה קבצים רבים וברצונך לחפש ברשימה שם קובץ. ניתן למיין את הקבצים והתיקיות שלך בתצוגה זו; עם זאת, אין באפשרותך להציג את הקבצים בקבוצות.
 • פרטים

  בתצוגת פרטים, Windows מציג את התוכן של התיקיה הפתוחה ומספק מידע מפורט אודות הקבצים, כולל שם, סוג, גודל, תאריך שינוי. בתצוגת פרטים ניתן גם להציג את הקבצים בקבוצות. כדי לבחור את הפרטים שברצונך להציג, לחץ על בחירת פרטים בתפריט תצוגה .

קבוצה של קבצים באמצעות תצוגות תיקיה

כדי לקבץ קבצים באמצעות תצוגות תיקיה, בצע את הפעולות הבאות:
 1. לחץ פעמיים על התיקיה שברצונך להגדיר תצוגות תיקיה עבור, לדוגמה, המסמכים שלי, המוסיקה שלי, או התמונות שלי.
 2. בתפריט תצוגה , הצבע על סדר סמלים לפי, ולאחר מכן לחץ על הפקודה שברצונך להשתמש, לדוגמה, סוג.
 3. בתפריט תצוגה , הצבע על סדר סמלים לפי, ולאחר מכן לחץ על הצג בקבוצות.

  קבצים בתיקיה מקובצים לפי התצוגה שבחרת בשלב 2. לדוגמה:
  • כאשר סדר סמלים לפי שם, הקבצים מקובצים לפי סדר אלפביתי. הכותרת מעל כל קבוצה מכילה את האות הראשונה של שמות הקבצים הכלולים בקבוצה זו.
  • כאשר סדר סמלים לפי גודל, הקבצים מוצגים בקבוצות של קבצים אודות באותו הגודל. הכותרת מעל כל קבוצה מכילה את גודל הקבצים בקבוצה זו, לדוגמה, Tiny, קטן, בינוניכללי.
  • כאשר סדר סמלים לפי סוג, הקבצים מקובצים לפי סוג. כותרות מוצגים מעל כל קבוצה המתארות את סוג הקובץ בקבוצה זו.
  • כאשר סדר סמלים לפי אמן, קבצי מוסיקה מקובצים תחת כותרות אמן. קבצים שאינם כוללים אמן יקובצו תחת הכותרת לא צוין.
  • כאשר סדר סמלים לפי שם האלבום, קבצי מוסיקה מקובצים תחת כותרות המציינים את כותרת אלבום המכיל כל קובץ. קבצים שאינם כוללים את שם האלבום של יקובצו תחת הכותרת לא צוין.
  • כאשר סדר סמלים לפי שנה, קבצי מוסיקה מקובצים לפי שנה. קבצים שאינם כוללים מידע השנה יקובצו תחת הכותרת לא צוין.
  • כאשר סדר סמלים לפי מספר מעקב אחר, קבצי מוסיקה מסודרות לפי רצועת המוסיקה שבו הם מוצגים. קבצים שאינם כוללים מספר רצועה יקובצו תחת הכותרת לא צוין.
  • כאשר סדר סמלים לפי משך הזמן, קבצי מדיה מקובצים לפי אורכם של המשחק. קבצים שאינם כוללים כל משך יקובצו תחת הכותרת לא צוין.
  • כאשר סדר סמלים לפי השתנה, קבצי תמונה מקובצים לפי השינויים האחרונים שלהם. הכותרת מעל כל קבוצה מתאר כללי השעה בה בוצע השינוי האחרון, לדוגמה, היום, בחודש שעבר, או לפני חודשיים.
  • כאשר סדר סמלים לפי תמונה צולמה ב, קבצי תמונה מקובצים לפי חותמת התאריך שלהם. קבצי תמונה שאין להם תאריך יקובצו תחת הכותרת לא צוין.
  • כאשר סדר סמלים לפי מידות, קבצי תמונה מקובצים לפי הרזולוציה שלהן. הכותרת מעל כל קבוצה מתאר את הרזולוציה של התמונות בקבוצה זו, לדוגמה, 320 x 240, 600 x 800, או 800 x 600.מאפיינים

Article ID: 306554 - Last Review: יום שישי 07 יוני 2013 - Revision: 1.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
מילות מפתח 
kbenv kbhowto kbhowtomaster kbmt KB306554 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 306554

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com