Aktivácia časovom rámci správanie pri inovácii zo hodnotenie verziu systému Windows XP na maloobchodnú verziu

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 306555 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Hodnotenie verziu Windows XP Professional má 14-dňového obdobia na aktiváciu. Maloobchodná verzia systému Windows XP Professional má 30-dňové obdobie na aktiváciu. Ak inovujete hodnotenie verziu systému Windows XP na maloobchodné verzie systému Windows XP, nie ste poskytne ďalších 30 dní na aktiváciu. Aktivácia časové obdobie začína od dátumu pôvodnej inštalácie. Časové obdobie na aktiváciu sa predlžuje na 30 dní pri inovácii na maloobchodnú verziu, ale počiatočného časového obdobia nie reset, keď počítač je aktualizovaný.

DALSIE INFORMACIE

Príklady

Ak inovujete hodnotenie verziu na maloobchodnú verziu účinnosť štrnástym dňom, vám bude 16 dní opustili počas ktorej môžete aktivovať. Od dátumu počiatočnej inštalácii 14 dní prešli, takže 30 dní mínus 14 dní sa rovná 16 dní.

Ak inovujete hodnotenie verziu na maloobchodnú verziu platnos na tridsiaty de?, musíte aktivovať okamžite: 30 dní uplynulo od dátumu prvej inštalácie, takže 30 dní mínus 30 dní sa rovná 0 dní.

Ak chcete inovovať na maloobchodnú verziu pred zapnutím, aktivácia lehota uplynula pre hodnotenie verziu, existujú tri scenáre:
  • Aktivovať, potom upgrade na Windows XP Professional maloobchodná verzia pred platnosť skončí 120 dní.
  • Ak ste momentálne prihlásení na počítač a nechcete aktivovať hodnotenie kopírovať, môžete spustiť proces inovácie spustením súboru Setup.exe (alebo Winnt32.exe) z disku CD maloobchodné verzie Windows XP Professional.
  • Ak nie ste prihlásení na počítač a nechcete aktivovať prvý, môžete nabootovať do núdzovom režime a začať s inováciou na systém Windows XP Professional maloobchodná verzia odtiaľ.
Ďalšie informácie o aktivácii produktov získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
302806 Opis aktivácie produktu spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 306555 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Kľúčové slová: 
kbinfo kbsetup kbupgrade kbmt KB306555 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:306555

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com