Destek Araçları Windows XP CD-ROM'undan Nasıl Yüklenir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 306794 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, nasıl yapılır: Windows XP CD-ROM'undan Windows Destek Araçları'nı yükleyin.

Daha fazla bilgi

Windows Destek Araçları Windows XP Professional ve Windows XP 64-Bit Edition kullanmak için Microsoft destek personeline ve deneyimli kullanıcılar tarafından bilgisayar sorunlarını tanılamada ve içinde yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Tek tek araç tanımları için Windows Destek Araçları çevrimiçi araç belgelerine (Suptools.chm) konusuna bakın.

Windows Destek Araçları Windows XP Professional ve Windows XP 64-Bit Edition, Windows XP Professional veya Windows XP 64-Bit Edition işletim sistemini çalıştıran bir bilgisayar üzerinde yüklenebilir. Windows Destek Araçları Windows XP Professional ve Windows XP 64-Bit Edition, Microsoft Windows NT veya Windows NT veya Windows 2000'e yüklenmiş Microsoft Windows 2000 Destek Araçları'nı yükseltmek için kullanılamaz.

Destek Araçları, Destek Araçları Kurulum programını çalıştırmadan önce Microsoft Windows XP Professional ve Windows XP 64-Bit Edition için Windows Destek Araçları'nün beta sürümlerini içeren, önceki tüm sürümlerini kaldırmanız önerilir.

Önemli: Bu araçlar olmayan yerelleştirilmiş: yazılır ve yalnızca ingilizce olarak sınanmıştır. Bu araçlarla farklı bir dil sürümü Microsoft Windows XP Professional veya Windows XP 64-Bit Edition ile çalışmayabilir.

Windows Destek Araçları'nı yüklemek için <a0></a0>:
  1. Windows XP CD-ROM'unu sürücüye yerleştirin.
  2. Bilgisayarım ' ı çift tıklatın, CD-ROM sürücüsünü sağ tıklatın ve sonra Araştır ' ı tıklatın.
  3. Support\Tools için gidin ve sonra Setup.exe dosyasını çift tıklatın.
  4. <a0>Windows</a0> destek sihirbazını başlatır, ileri ' yi tıklatın.
  5. Üzerindeki son kullanıcı lisans sözleşmesini kabul ediyorum seçeneğini tıklatın.
  6. Adınızı ve kuruluşunuzu yazın ve ileri ' yi tıklatın.
  7. Normal veya tam yükleme türünü tıklatın ve sonra ileri ' yi tıklatın.
  8. Yükleme konumunu doğrulayın ve sonra da <a2>Yükle</a2>'yi tıklatın.
Windows Destek araçlarını adım sekiz ve bir Windows Destek Araçları klasörü Başlat menüsünden Program Files klasörüne eklenir, belirtilen klasöre yüklenir.

Not: Bu belge daha kapsamlı BIR sürümü Windows XP CD-ROM'undaki Support\Tools\Readme.htm bulunur.

Program Files\Support araçları klasöründe sağlanan yazılımı, Microsoft standart destek program veya hizmetin altında desteklenmez. Ancak, stinput@microsoft.com için e-posta göndererek sorunları ve hataları bildirebilir. Microsoft, tek tedbirli sorunları ve bu şekilde, bildirilen hataları adresi ve değil garantili yanıtlar.

(Kullanımı ve tüm basılı ve çevrimiçi belgeleri için yönergeler de dahil olmak üzere) yazılım IS hiçbir garanti sağlanır. Daha fazla Microsoft, herhangi dahil, tüm zımni garantiler disclaims garanti satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk örtük. Kullanımı veya performansından yazılımı ve belgelerini dışarı kaynaklanan tüm risk size kalır.

Microsoft, yazarlar, hiçbir olacaktır veya başkalarının oluşturulması, üretim, söz konusu veya yazılımı teslimini kullanmamaktır (, sınırlama, zararlar için işletme karını, <a2>iş kesinti</a2>, <a4>iş bilgi kaybı veya diğer pecuniary kaybı dahil) için zararlardan sorumlu bile, Microsoft bu gibi zararlar olasılığını belirlemeleri kullanımını ya da yazılımın veya belgelerin, kullanılacak yüklenememesi dışında kaynaklanan.

Özellikler

Makale numarası: 306794 - Last Review: 1 Aralık 2007 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto kbenv kbinfo KB306794 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:306794

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com