Při dalších přihlášeních postupy se nevztahují zásady skupiny Údržba aplikace Internet Explorer

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 306915 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem obnovení registru v případě, že nastane problém. Další informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Internet Explorer v klientských počítačích se systémem Windows 2000 nakonfigurovat pomocí Active Directory Údržba zásady skupiny aplikace Internet Explorer přizpůsobit Internet Explorer domovské stránky.

Zásada je použita pouze při prvním přihlášení uživatele. Domovská stránka uživatele změněna na domovskou stránku, která je určena v objektu Zásady skupiny (GPO). Pokud uživatel později změní své domovské stránky na jinou stránku, ji tento OBJEKT nikdy nastaví zpět na stránku, která uživatel zadal GPO během následných přihlašovací proceduru.

Toto chování je použitelná pro všechny zásady Údržba aplikace Internet Explorer.

Poznámka: Tento článek se netýká, pokud používáte zásady Údržba aplikace Internet Explorer v přednostním režimu.

Příčina

Během následné přihlášení postupy dotázána Gpt.ini a kontrole verze. Klient považuje tento OBJEKT již byla použita a proto není požadován soubor IEAK\Install.ins během druhé přihlašovací proceduru. Protože soubor Install.INS není požadováno, hodnota Home_Page není zpracována a na domovskou stránku, která je určena v GPO není vynulován.

Řešení

Upozornění Při nesprávných úpravách registru pomocí Editoru registru nebo jiným způsobem může dojít k vážným problémům. Tyto problémy mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nezaručuje, že tyto problémy bude možné vyřešit. Úpravy registru provádíte na vlastní nebezpečí.
Chcete-li toto chování vyřešit, klient musí vždy zásadu použít i v případě, že žádné změny GPO jsou v případě, že uživatel změnil své domovské stránky na jinou hodnotu než co je zadána v objektu GPO. Chcete-li provést tyto změny:

Poznámka: Tato hodnota registru v klientském počítači, nikoli na řadič domény je nutné změnit. Tento problém můžete vyřešit také nastavením zásady "Internet Explorer Údržba zásad Processing" pod Počítače\šablony pro Správu\systém\zásady.
 1. Spustit Regedt32.exe: Klepněte Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz regedt32 a klepněte na tlačítko OK.
 2. Přejděte na následující klíč registru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\GPExtensions\ {A2E30F80-D7DE-11 D 2-BBDE-00C04F86AE3B}
 3. Změnit hodnotu NoGPOListChanges změnou hodnoty z 1 na 0.

  Ve výchozím nastavení je tato hodnota nastavena 1. Při nastavení této hodnoty na 0 klienta aktualizuje zásady i tehdy, pokud nebyly provedeny žádné změny GPO při následných přihlášeních.

Další informace

274846Jak nastavit upřesňující nastavení v aplikaci Internet Explorer pomocí objektů Zásady skupiny

Vlastnosti

ID článku: 306915 - Poslední aktualizace: 31. ledna 2007 - Revize: 3.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 Service Pack 1
 • Microsoft Internet Explorer 5.5 Service Pack 1
 • Microsoft Internet Explorer 5.5 Service Pack 2
 • Microsoft Internet Explorer 5.01
 • Microsoft Internet Explorer 5.01
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbprb kbui KB306915 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:306915

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com