Internet Explorer Bakım grup ilkelerini sırasında bir sonraki oturum açma yordamları uygulayın

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 306915 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Önemli Bu makale, kayıt defterini düzenlemeyle ilgili bilgi içerir. Kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklemeyi unutmayın. Bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini nasıl geri yükleyeceğinizi bildiğinizden emin olun. Kayıt defterini yedekleme, geri yükleme ve değiştirme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makaleyi inceleyin:
256986Microsoft Windows Kayıt Defteri'nin Açıklaması
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows 2000 tabanlı istemci bilgisayarlarda ınternet Explorer giriş sayfasını özelleştirmek için Active Directory ınternet Explorer Bakım grup ilkelerini kullanarak ınternet Explorer'ı yapılandırın.

Ilke, yalnızca kullanıcı oturum açtığında ilk kez uygulanır. Kullanıcının giriş sayfası, Grup ilkesi nesnesi (GPO) belirtilen giriş sayfasına değiştirilir. Kullanıcı daha sonra başka bir sayfaya kendi giriş sayfasını değiştirir, GPO hiçbir zaman, kullanıcı bir sonraki oturum açma işlemi sırasında GPO içinde belirtilen sayfaya ayarlar.

Bu davranış, tüm ınternet Explorer Bakım ilkeleri için geçerlidir.

Not: Bu makalede, ınternet Explorer Bakım ilkelerini tercih modda çalıştırıyorsanız uygulanamaz.

Neden

Sonraki oturum açma yordamları sırasında Gpt.ini sorgulanan ve sürüm denetlenir. Istemci, GPO önceden uygulanmış olan ve bu nedenle IEAK\Install.ins dosya ikinci oturum açma yordamı sırasında istenen değil inanmaktadır. ınstall.ins dosyası istenen Home_Page değeri değil işlenir ve GPO içinde belirtilen giriş sayfasına sıfırlanmaz.

Çözüm

Uyarı Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni veya başka bir yöntemi kullanarak kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu sorunlar, işletim sisteminizi yeniden yüklemenizi gerektirebilir. Microsoft bu sorunların çözülebileceğini garanti etmemektedir. Kayıt defterini kendi sorumluluğunuzda değiştiriniz.
Olsa GPO değişiklik kullanıcı kendi giriş sayfası dışında bir GPO içinde belirtilen değiştirdi durumunda bu davranışı gidermek için <a0></a0>, istemci her zaman ilkeyi uygulamalısınız. Bu değişiklikleri yapmak için <a0></a0>:

Not: Bu kayıt defteri değerini, istemci, etki alanı denetleyicisinde değiştirmeniz gerekir. Ayrıca, Computer Configuration\Administrative Templates\System\Group Policy altında "Internet Explorer Bakım ilkesi işleme" ilke ayarı bu sorunu çözümleyebilirsiniz.
 1. Regedt32.exe) çalıştırın: Başlat ' ı Çalıştır ' ı tıklatın, regedt32 yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
 2. Kayıt defterindeki aşağıdaki anahtara gidin:
  Hkey_local_machıne\software\microsoft\windows NT\CurrentVersion\Winlogon\GPExtensions\ {A2E30F80-D7DE-11 D 2-BBDE-00C04F86AE3B}
 3. 1 Değerini 0 olarak değiştirerek NoGPOListChanges değeri değiştirin.

  Varsayılan olarak, bu değer 1 olarak ayarlanır. Bu değer, 0 olarak ayarladığınızda, sonraki oturumlarda GPO değişiklik bile edilmiştir, istemci ilke yeniler.

Daha fazla bilgi

274846Grup ilkesi nesneleri kullanarak, ınternet Explorer'da gelişmiş ayarlarını ayarlama hakkında

Özellikler

Makale numarası: 306915 - Last Review: 31 Ocak 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 Service Pack 1
 • Microsoft Internet Explorer 5.5 Service Pack 1
 • Microsoft Internet Explorer 5.5 Service Pack 2
 • Microsoft Internet Explorer 5.01
 • Microsoft Internet Explorer 5.01
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbenv kbprb kbui KB306915 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:306915

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com