Ako používať panel s nástrojmi Obrázok a Automatická zmena veľkosti funkcia v programe Internet Explorer 6 obrazu

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 306917 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok popisuje, ako používať panel s nástrojmi Obrázok a funkcia Automatické zmeny veľkosti obrázka v programe Internet Explorer 6.

DALSIE INFORMACIE

V predvolenom nastavení panel s nástrojmi Obrázok a funkcia Automatické Image veľkosti sú povolené v programe Internet Explorer 6. Môžete vypnúť panel s nástrojmi Obrázok a funkcia Automatické zmena veľkosti obrazu pomocou Rozšírené kartu v dialógovom okne Možnosti siete Internet alebo podnikový správca môžete tak urobiť pomocou programu Microsoft Internet Explorer Administration Kit (IEAK) verzia 6.0. Webové stránky autorov môžete tiež vypnúť panel s nástrojmi obrázok pre celé webové stránky alebo jednotlivé obrázky na webovej stránke.

Panel s nástrojmi Obrázok

Panel s nástrojmi Obrázok v programe Internet Explorer môžete použiť na rýchle a jednoduché obrázky, vytlačte obrázky, a odoslať obrázky v e-mailových správ alebo prezerať všetky obrázky uložené v priečinku Obrázky. Keď ukážete na obrázky v programe Internet Explorer, vám poskytne okamžitý prístup k priečinku Obrázky funkcie sa zobrazí panel s nástrojmi Obrázok.

POZNÁMKA: Panel s nástrojmi Obrázok nezobrazuje pre všetky obrázky. Obrázok musí byť najmenej 200 o 200 pixelov a nie sú súčasťou na obrázok mapy alebo obrázok pozadia. Webové stránky autorov môžete tiež vypnúť panel s nástrojmi obrázok pre obrázky, vložené na webové stránky. Ďalšie informácie o prečo môže panel s nástrojmi Obrázok nezobrazí kurzor obrázkov v programe Internet Explorer, kliknite na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
303473 Panel s nástrojmi Obrázok nezobrazuje nad obrázok v programe Internet Explorer
Panel s nástrojmi Obrázok obsahuje tlačidlá na uloženie obrázka, obrázok, Odoslať obrázok e-mailovej správy alebo otvoriť priečinok Obrázky.

POZNÁMKA: Príkazy panela s nástrojmi Obrázok sú k dispozícii aj po kliknutí pravým tlačidlom akéhokoľvek obrazu, aj keď panel s nástrojmi Obrázok nie je zobrazený na obrázku. Použitie príkazov panela s nástrojmi Obrázok po kliknutí pravým tlačidlom myši obrázok, kliknite na tlačidlo Uložiť obrázok ako, Obrázok e-mailom, Tlačiť obrázky, alebo Prejdite na moje obrázky.

Ako zapnúť alebo vypnúť panel s nástrojmi Obrázok

 1. V programe Internet Explorer, kliknite na tlačidlo Možnosti siete Internet na Nástroje ponuka.
 2. Na Rozšírené karta, kliknutím zrušte začiarknutie (vypnúť) alebo začiarknuť (zapnúť) Zapnúť panel s nástrojmi Obrázok (vyžaduje reštart) začiarkavacie políčko.
 3. Kliknite na položku ok.

Automatická zmena veľkosti obrazu

Ak otvoríte obrázky priamo, ktoré sú príliš veľké na zobrazenie okna prehliadača, Automatická zmena veľkosti dáva im zapadajú. Táto funkcia, nie je nutné posúvať vodorovne alebo zvislo zobraziť veľké obrázky. Okrem toho, ak zobrazíte obrázky vejít v okne prehliadača a potom zmeniť veľkosť okna, program Internet Explorer automaticky upraví obrázky na novú veľkosť okna. Aby sa zabránilo skreslením obrazu, Internet Explorer zároveň adjustuje obrázok výšku a šírku (aj keď len jediný rozmer musí byť upravený).

POZNÁMKA: Zmeny veľkosti automatické Image funguje len pre obrázky, ktoré sú priamo otvoriť v programe Internet Explorer. Nie sú upravována obrázky, vložené na webové stránky.

V Automatická zmena veľkosti obrazu ikona sa zobrazí v pravom dolnom rohu ktorýkoľvek obrázok, ktorý bol automaticky upravený prispôsobiť v okne prehľadávača. Rozbaľte so zmenenou veľkosťou obrázka na pôvodnú veľkosť alebo veľkosť obrázka prispôsobiť v okne prehliadača, kliknite na Automatická zmena veľkosti obrazu ikonu v pravom dolnom rohu obrázka.

Ako zapnúť alebo vypnúť automatické Image veľkosti

 1. V programe Internet Explorer, kliknite na tlačidlo Možnosti siete Internet na Nástroje ponuka.
 2. Na Rozšírené karta, kliknutím zrušte začiarknutie (vypnúť) alebo začiarknuť (zapnúť) Zapnúť automatické Image veľkosti začiarkavacie políčko.
 3. Kliknite na položku ok.

Vlastnosti

ID článku: 306917 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0, pri použití s produktom:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
  • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbmt KB306917 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:306917

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com