ІНСТРУКЦІЇ. Використання мовної панелі у Windows XP

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 306993 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПІДСУМКИ

У цій статті описано використання мовної панелі у Windows XP. Мовна панель є переміщуваною панеллю інструментів, яка автоматично з'являється на робочому столі після додавання служб розпізнавання рукописного тексту, розпізнавання мовлення або редактора засобів вводу як засобів вставлення тексту.

Мовну панель можна використовувати, щоб легко перемикати та виконувати завдання, пов'язані із введенням тексту. Наприклад, якщо текст вводять через пристрій введення рукописного тексту, використайте кнопки на мовній панелі, щоб відкрити вікно панелі рукописного тексту, з якого цей текст можна вставити в документ.

Кнопки та функції, відображені на мовній панелі, залежать від текстових служб, інстальованих на комп'ютері, і програми, яку наразі ввімкнуто. Наприклад, Microsoft Word 2002 підтримує розпізнавання мовлення, а програма "Блокнот" ні. Якщо ввімкнуто обидві програми, кнопки розпізнавання з'являються тоді, коли активний Word, але зникають, коли активується програма "Блокнот". Якщо додається друга мова або розкладка клавіатури, мовну панель можна відобразити з панелі завдань.

Мовну панель можна перемістити в будь-яку область екрана, згорнути до панелі завдань або зробити її майже прозорою. Якщо мовна панель не потрібна, її можна згорнути. Текстові служби, які не використовуються, потрібно видалити, адже вони займають пам'ять комп'ютера та можуть впливати на продуктивність.

Показати мовну панель

Щоб показати мовну панель (з використанням класичного вигляду панелі керування):
 1. Натисніть кнопку Пуск, виберіть пункт меню Панель керування, після чого двічі клацніть Мова та регіональні стандарти.
 2. На вкладці Мови в розділі Текстові служби та мови вводу натисніть Докладно.
 3. У розділі Настройки виберіть Мовна панель.
 4. Установіть прапорець Показувати мовну панель на робочому столі.
Примітки.
 • Мовна панель відображається автоматично, якщо інстальовано такі текстові служби, як рукописний ввід, мовлення або редактор засобів вводу. Однак якщо мовну панель закрито, можна використати таку процедуру, щоб відобразити її знову.
 • Якщо мовну панель згорнуто до панелі завдань, натисніть піктограму Мова на панелі завдань і виберіть Показувати мовну панель.
 • Коли мовна панель з'явиться, можна буде натиснути її правою кнопкою миші, щоб показати контекстне меню. Використовуйте це меню, щоб змінювати параметри мовної панелі, такі як її закріплення на панелі завдань або додавання підписів кнопок.

Приховати мовну панель

Щоб приховати мовну панель, клацніть правою кнопкою миші рядок Мова та використайте будь-який із таких способів.
 • Натисніть кнопку Згорнути, щоб згорнути мовну панель до піктограми на панелі завдань. Ця функція видаляє мовну панель із робочого стола, але зберігає її активною та ввімкнутою.
 • Натисніть кнопку Закрити мовну панель, щоб вимкнути мовну панель і видалити її з робочого стола.
Примітки.
 • Щоб зберегти функціонування мовної панелі, але не показувати її на робочому столі, клацніть правою кнопкою миші мовну панель і виберіть команду Додаткові піктограми на панелі завдань. У такому випадку можна згорнути мовну панель і натиснути піктограми текстових служб на панелі завдань, щоб виконати дії.
 • Якщо закрити мовну панель, жодну з текстових служб не буде видалено. Якщо такі служби, як розпізнавання рукописного тексту або розпізнавання мовлення, не використовуються, то їх потрібно видалити. Текстові служби вимагають пам'яті комп'ютера та можуть впливати на продуктивність.
 • Також можна згорнути мовну панель натисканням Згорнути в рядку Мова.
 • Мовну панель неможливо закрити, якщо інстальовано редактор засобів вводу.

Увімкнути або вимкнути текстові служби

Щоб увімкнути або вимкнути текстові служби (використовуючи класичний вигляд панелі керування):
 1. Натисніть кнопку Пуск, виберіть пункт меню Панель керування, після чого двічі клацніть Мова та регіональні стандарти.
 2. На вкладці Мови в розділі Текстові служби та мови вводу натисніть Докладно.
 3. У розділі Настройки виберіть Мовна панель.
 4. Щоб вимкнути службу, установіть прапорець Вимкнути додаткові текстові служби.
 5. Щоб увімкнути службу, зніміть прапорець.
 6. Натисніть кнопку Так, коли буде запропоновано перезавантажити комп'ютер.
Примітки.
 • Використайте цю процедуру, щоб тимчасово вимкнути розпізнавання рукописного тексту, розпізнавання мовлення та деякі спеціальні функції. Ці служби можуть впливати на продуктивність, і якщо вони не використовуються поточною програмою, їх можна тимчасово вимкнути.
 • Якщо текстова служба не використовується взагалі, її потрібно видалити.
 • Вимкнення текстових служб не впливає на підтримку кількох мов і розкладки клавіатури, які додавалися до списку Інстальовані служби в діалоговому вікні Текстові служби та мови вводу.ПОСИЛАННЯ

Щоб отримати додаткові відомості про використання мовлення у Windows XP, клацніть такі номери статей у базі знань Microsoft Knowledge Base:
306537 Інсталяція та настроювання розпізнавання мовлення у Windows XP (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)
278927 WD2002: Частина 1. Запитання й відповіді щодо розпізнавання мовлення та рукописного тексту (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)
Щоб отримати докладніші відомості про використання розпізнавання мовлення корпорації Майкрософт, натисніть кнопку Довідка на мовній панелі.

Щоб отримати останні відомості про розробки розпізнавання мовлення корпорацією Майкрософт, відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт за такою адресою:
http://www.microsoft.com/speech/

Властивості

Номер статті: 306993 - Востаннє переглянуто: 20 червня 2007 р. - Редакція: 1.1
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Ключові слова: 
kbhowto kbhowtomaster KB306993

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com