גרסה 6 של Outlook Express זמינה

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 307295 - View products that this article applies to.
לקבלת מידע על ההבדלים בין לקוחות דואר אלקטרוני של Microsoft Outlook ושל Microsoft Outlook Express, לחץ על מספר המאמר להלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
257824 OL2000: ההבדלים בין Outlook לבין Outlook Express
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

תקציר

המאמר שלהלן מתאר את השינויים והשיפורים שנכללים בגרסה 6 של Outlook Express ואת אופן ההורדה של Outlook Express 6.

מידע נוסף

Outlook Express 6 מותקן כרכיב של Microsoft Internet Explorer 6. באפשרותך להתקין את Internet Explorer 6 במחשב המופעל על-ידי Microsoft Windows 98 ואילך או Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 6a? (SP6a) ואילך. באפשרותך להתקין את Internet Explorer 6 גם כשדרוג לכל גרסה קיימת של Internet Explorer. לקבלת מידע על ההורדה וההתקנה של Internet Explorer 6, עיין באתר האינטרנט הבא של Microsoft: לקבלת מידע נוסף על Internet Explorer 6, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
293513 זמינות ותיאור של Internet Explorer 6 (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

הגנה מפני וירוסים ב-Outlook Express 6

ל-Outlook Express 6 נוספו מספר תכונות להגנה מפני וירוסים שעלולים להיות מועברים בהודעות דואר אלקטרוני. לקבלת מידע נוספים על תכונות אלה, לחץ על מספר המאמר להלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
291387 שימוש בתכונות ההגנה מווירוסים ב-Outlook Express 6

מידע התקנה כללי

Outlook Express 6 מותקן כרכיב של Internet Explorer 6. לקבלת מידע על דרישות המערכת, בעיות ידועות בהתקנה ואופן ההתקנה של Internet Explorer 6, עיין בקובץ Readme.txt בתיקיית ההתקנה של Internet Explorer. המידע שלהלן מתאר רק אופן פעולה שהוא חדש או השתנה בהשוואה ל-Microsoft Internet Explorer בגרסאות 5, 5.01 וכן 5.5.

ההתקנה ב-Microsoft Windows 2000 כוללת את Outlook Express 6

החל מחודש מרץ 2001, ההתקנה האופיינית וההתקנה המלאה אינן קיימות עבור Windows 2000. הדפדפן Internet Explorer 6 מתקין קבוצה מינימלית של קבצים במחשב וקבוצה זו כוללת את דפדפן האינטרנט Internet Explorer 6, תמיכה ב-scripting ואת Outlook Express 6.

אין תמיכה בהתקנה ב-Windows 95

התקנת Internet Explorer 6 אינה נתמכת במחשבים המופעלים על-ידי Microsoft Windows 95. עליך להשתמש ב-Windows 98 ואילך או ב-Windows NT 4.0 SP6a ואילך כדי להתקין את Internet Explorer 6.

ההתקנה ב-Windows NT 4.0 מחייבת שימוש ב-Windows NT 4.0 SP6a

כאשר אתה מנסה להתקין את Internet Explorer 6 במחשב עם מערכת הפעלה Windows NT 4.0, עלולה להופיע הודעת השגיאה הבאה:
??עליך להתקין את NT4 Service Pack 6a או גרסה מתקדמת יותר כדי שניתן יהיה להמשיך בפעולת Windows Update?: Internet Explorer וכלי האינטרנט.
Internet Explorer 6 מחייב שימוש ב-Windows NT 4.0 SP6a ואילך. לקבלת מידע נוסף על הדרך לקבל את המהדורה האחרונה של Windows NT 4.0 service pack, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציגו מתוך Microsoft Knowledge Base:
152734 כיצד ניתן להשיג את מהדורת ה-service pack האחרונה של Windows NT 4.0 (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

תמיכה חזקה בהצפנה

אם אתה משתמש ב-Internet Explorer בגרסה 5.01 או בגרסה קודמת לה במחשב המופעל על-ידי Windows 98, ?Microsoft Windows 98 Second Edition או Windows NT 4.0, התקנת Internet Explorer 6 כוללת גם שדרוג המחשב להצפנה ברמה של 128 סיביות. אם המחשב שברשותך מופעל על-ידי Windows 2000, התקנת Internet Explorer 6 אינה גורמת לשינוי ברמת ההצפנה במחשב. באפשרותך לשדרג את Windows 2000 באמצעות חבילת ההצפנה High Encryption Pack הנמצאת במדיה המקורית של ההתקנה ובאתר האינטרנט Microsoft Windows Update. אם המחשב שברשותך מופעל על-ידי Microsoft Windows Me, הוא כבר עושה שימוש בהצפנה ברמה של 128 סיביות.

מאפיינים

Article ID: 307295 - Last Review: יום חמישי 10 מאי 2007 - Revision: 3.1
המידע במאמר זה חל על:
  • Microsoft Outlook Express 6.0
  • Microsoft Outlook Express 6.0
  • Microsoft Outlook Express 6.0, הפועל עם:
    • Microsoft Windows Millennium Edition
מילות מפתח 
kberrmsg kbinfo KB307295

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com