Identyfikator produktu licencji woluminów jest odsłonięty podczas pracy Kreatora miniinstalacji programu Sysprep.exe

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 307316 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
WAŻNE: Ten artykuł zawiera informacje dotyczące modyfikowania rejestru. Przed zmodyfikowaniem rejestru, upewnij się, że jego kopię zapasową i upewnij się, że użytkownik zrozumieć, jak przywrócić rejestr w przypadku pojawienia się problemu. Aby uzyskać informacje o kopii zapasowej, Przywracanie i edytowania rejestru, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
256986 Opis rejestru systemu Microsoft Windows
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Gdy Kreator miniinstalacji (który jest ładowanie przez Uruchamia narzędzie Sysprep.exe), identyfikator produktu licencji woluminów pojawia się w około 5 sekund.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać System Windows XP Z dodatkiem Service Pack 1 lub Windows XP Z dodatkiem Service Pack 1a.

UwagaW przypadku należy wykonać instalacji wstępnej, przed uruchomieniem systemu operacyjnego Narzędzie Sysprep z źródła instalacji zintegrowanej systemu Windows XP Z dodatkiem Service Pack 1. Instalowanie dodatku service pack samodzielnie nie uniemożliwi produktu licencji woluminów Identyfikator wyświetlaniu. Aby uzyskać dodatkowe informacje informacje dotyczące uzyskiwania najnowszego dodatku service pack dla systemu Windows XP, kliknij przycisk artykułu numer poniżej w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322389 bazy wiedzy How to Obtain the Latest Windows XP Service Pack
Aby uzyskać informacje na temat preinstalowania Dostosowywanie i wdrażania dodatku service pack, uzyskiwania pliku Deploy.cab, który jest skompresowanym plik, który zawiera kolekcję narzędzi i znajduje się w \Support\Tools folder na dysku CD z dodatkiem SP1. Aby uzyskać informacje o narzędziach wdrażania zobacz Pomoc Plik "Microsoft Windows firmy użytkownika narzędzi do wdrażania Guide" (Deploy.chm) który jest zawarty w pliku Deploy.cab.

Stan

Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione na początku tego artykułu. Ten problem został po raz pierwszy rozwiązany w systemie Windows XP Z Service Pack 1.

Więcej informacji

W Aby rozwiązać ten problem, należy wykonać na intial instalacji programu sysprep obraz z udziału instalacji zintegrowanej systemu Windows XP z dodatkiem SP1. Nie można po prostu zastosowanie dodatku Service Pack 1 dla systemu Windows XP do obrazu przed uruchomieniem narzędzia sysprep.

Właściwości

Numer ID artykułu: 307316 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kbfix kbsetup kbui kbwinxpsp1fix kbmt KB307316 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:307316

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com