Sysprep.exe Mini Kurulum Sihirbazı sırasında Toplu Lisans Ürün Kimliği gösteriliyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 307316 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
ÖNEMLI: Bu makale kayıt defterini değiştirmeyle ilgili bilgiler içermektedir. Kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklediğinizden ve bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini geri nasıl yükleyeceğinizi anladığınızdan emin olun. Kayıt defterini yedekleme, geri yükleme ve düzenleme ile ilgili bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
256986Microsoft Windows Kayıt Defteri'nin Açıklaması
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

(Bu, Sysprep.exe aracının komut dosyası) Kısa Kur Sihirbazı çalışır, birim lisans ürün KIMLIĞI yaklaşık 5 saniye süreyle görünür.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows XP Service Pack 1 veya Windows XP Service Pack 1a'yı edinin.

NotBir Windows XP Service Pack 1 tümleşik bir yükleme kaynağından Sysprep'i çalıştırmadan önce işletim sisteminin ilk yükleme yapmanız gerekir. Tek başına hizmet paketi yükleme birim lisans ürün KIMLIĞI görüntülenmesini engellemez. En son Windows XP hizmet paketini edinme hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322389en son Windows XP hizmet paketi nasıl elde edilir
Önkurulumu, özelleştirmesi ve hizmet paketini dağıtmak hakkında daha fazla bilgi için bir grup araç içerir ve SP1 CD'sindeki \Support\Tools klasöründe bulunan bir sıkıştırılmış dosya olan Deploy.cab dosyasını edinin. Dağıtım Araçları hakkında daha fazla bilgi için Yardım Bkz: "Microsoft Windows Şirket Dağıtım Araçları Kullanım Kılavuzu" dosya (Deploy.chm) Deploy.cab dosyasındaki dahil edilir.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows XP Service Pack 1'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Bu sorun, bilgisayarınızın intial yapmalısınız yüklemek bir Windows XP SP1'deki sysprep görüntü sorunu çözmek için tümleşik bir yükleme paylaşır. Yalnızca, Windows XP Service Pack 1 için sysprep çalıştırmadan önce görüntüyü uygulayamazsınız.

Özellikler

Makale numarası: 307316 - Last Review: 27 Ekim 2006 Cuma - Gözden geçirme: 4.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kbfix kbsetup kbui kbwinxpsp1fix KB307316 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:307316

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com