Usługi są opóźnione lub uruchamia się z systemem Windows XP Multilingual User Interface Pack zainstalowany

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 307419 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Gdy użytkownik loguje się do komputera, na którym jest uruchomiony system Windows XP Multilingual User Interface Pack, dowolne z następujących symptomów może występować:
 • Może to zająć więcej niż pięć minut do procesu logowania Zakończ.
 • Każda usługa działająca w Administrator lokalny lub Kontekst system nie uruchamia się lub opóźnienia przy uruchamianiu.
Ten problem występuje na komputerach z systemem Windows XP Dodatek Multilingual User Interface Pack zainstalowane oraz że korzystanie z języków w którym Nazwa konta administratora jest tłumaczony. Wersje językowe, które są wpływ obejmują:
 • Fińska
 • Francuski
 • Węgierski
 • Portugalski (brazylijski i Portugalia)
 • Rosyjski
 • Hiszpański
 • Szwedzki
Innych wersji językowych, łącznie z języków wschodnioazjatyckich (Japoński, koreański, chiński uproszczony i chiński tradycyjny), nie są wpływ.

Przyczyna

Załadowanie ciągu nazwy w obszarze S-1-5-19 Userenv.dll lub Kontekst użytkownika S-1-5-20 Userenv.dll uzyskuje ciąg angielskiej, ponieważ użytkownik ustawienie języka interfejsu jest angielski dla tych kont. Później, gdy GetUserNameEx funkcja jest wywoływana, zwraca nazwę tłumaczone po ciągu Użytkownik domyślny język interfejsu użytkownika jest przełączony na coś innego niż W języku angielskim. Dlatego porównanie nazw się niepowodzeniem.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, Uzyskaj najnowszy usługi Service Pack dla systemu Windows XP. Aby uzyskać dodatkowe informacje kliknij następujący artykuł: numer w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322389 bazy wiedzy How to Obtain the Latest Windows XP Service Pack

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko do systemów, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę. Ta poprawka może być dodatkowo testowana. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, jest sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Ta sekcja nie jest wyświetlany, skontaktuj się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykłe technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma plik atrybuty (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w uniwersalnym czasem koordynowanym (UTC). Gdy użytkownik wyświetlanie informacji o pliku, jest konwertowany na czas lokalny. Aby znaleźć Różnica między czasem UTC i czasem lokalnym, użyj Strefa czasowa Karta w narzędziu Data i godzina w Panelu sterowania.
  Date     Time  Version   Size   File name Service pack level
  -----------------------------------------------------------------------
  11-Sep-2001 16:39 5.1.2600.11 120,320 Intl.cpl  none
				

Stan

Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione na początku tego artykułu. Ten problem został po raz pierwszy rozwiązany w systemie Windows XP Z Service Pack 1.
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 307419 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbshell kbwinxpsp1fix kbmt KB307419 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:307419

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com