Volaný účastník nerozpozná číslice vytáčené programem klienta pro komunikaci v reálném čase (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 307527 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Komunikaci v reálném čase klientský program používající MultiFrequency Dual tónu na nosných kmitočtech (DTMF) s kodek G.723.1 může mít potíže s vytáčení rozpoznatelný číslic z důvodu špatné tón kvality.

Problém je pravděpodobnější během druhé vytáčení fáze při umožňuje počítači telefonní volání. To je obvykle vyžadována volaná strana interaktivní Voice Response (IVR) jednotky, které výzvu číslic, jako jsou ty použité pro předplacené volací karty, rezervace služby atd. Řadu vytáčená číslic, které obsahují nuly (0) může být zvláště ohrožen zkreslení.

Řešení

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy má následující nebo vyšší atributy souborů:
  Date     Time  Version   Size  File name
  ---------------------------------------------------
  03-Oct-2001 09:50 5.1.2600.15 829,440 Dxmrtp.dll
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Windows XP Service Pack 1.

Další informace

DTMF je známá také jako "tlačítko nabízenou" nebo "tónovou provolbu" vytáčení.

Komunikaci v reálném čase klientské programy mohou provádět volání zvuku a videa stejně jako rychlé zasílání zpráv.

Specifikace G.723.1 International Telecommunications Union (ITU) je standardní komprese technologie, která je implementována v hlasové kodeky pro videokonference v reálném čase a telefonního subsystému přes standardní telefonní linky.

-Band DTMF tóny jsou odesílány jako kódovaného zvukové signály, nikoli na zvláštní paketů RTP (DTMF Real-time Transport Protocol) out-of-band (Request for Comments 1889 viz).

Použít následující Request for Comments ():
RTP RFC 1889: Transportního protokolu pro Real-Time aplikace
RFC 2833 RTP Payload pro číslice DTMF Telephony tónů a Telephony signály
Další informace o RFC klepněte článku číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
185262Jak získat Request for Comments dokumenty z Internetu

Vlastnosti

ID článku: 307527 - Poslední aktualizace: 27. října 2006 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kbfix kbnetwork kbwinxpsp1fix KB307527 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:307527

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com