Programi zahtevajo ročno nastavitev vrat v požarnem zidu za internetne povezave

Prevodi člankov Prevodi člankov
ID članka: 307554 - Oglejte si izdelke, na katere se nanaša ta članek.
Razširi vse | Zmanjšaj

Na tej strani

POVZETEK

V članku so našteti nekateri programi, ki od vas zahtevajo, da ročno odprete vrata, da lahko pravilno delujejo. Za pravilno delovanje morajo imeti nekateri programi odprta določena vrata, da lahko promet poteka skozi požarni zid internetne povezave.

Programi, ki za pravilno delovanje zahtevajo ročno odprta vrata

Zmanjšaj tabeloRazširi tabelo
ProgramVrata TCPVrata UDP
AOL Instant Messenger443,563
Crimson Skies28805,28801,3040, 1121
Decent 319001900,2092
Diablo II40006112
Need for Speed94426112
Napster66996699
NetMeeting1731,1720,1503,522,389
Rainbow Six2346,2347,2348

DODATNE INFORMACIJE

Če želite več informacij, kliknite te številke člankov iz Microsoftove zbirke znanja:
308127 Kako ročno odpreti vrata v požarnem zidu za internetne povezave v operacijskem sistemu Windows XP
283673 Kako vklopiti ali izklopiti požarni zid v operacijskem sistemu Windows XP
Če želite več informacij o drugih programih, si oglejte te povezane informacije.

Z omogočeno skupno rabo internetne povezave

227148 Sporočilo o napaki »Ni mogoče vzpostaviti povezave«, ko uporabljate MIRC in ICS v operacijskih sistemih Windows Millennium Edition in Windows 98 (Ta povezava lahko vodi k besedilu, ki je delno ali v celoti v angleščini)
Izdelke drugih izdelovalcev, omenjene v tem članku, izdelujejo podjetja, neodvisna od Microsofta. Microsoft ne daje nobenih naznačenih ali drugačnih jamstev o delovanju ali zanesljivosti teh izdelkov.

Lastnosti

ID članka: 307554 - Zadnji pregled: 14. september 2006 - Revizija: 1.4
VELJA ZA
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Ključne besede: 
kbfirewall kbinfo kbnetwork KB307554

Pošlji povratne informacije

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com